Yardım Samsung Galaxy A5 2016 SM-A510F Geri Tuşu Ve Seçenek Tuşu Calışmıyor

• Konbuyu başlatan blc5
  • Başlangıç tarihi
B

blc5

Selam ustalar ;

A5 2016 şebeke gelmiyordu, şarj sokette de sorun vardı alt şarj filmi değişti, her şey normalken 2 gün sonra geri tuşu ve seçenekler tuşu çalışmıyor Home çalışıyor .
4-5 tane film denedik sonuç hep aynı alt ışıklar yanmıyor ve tuslar çalışmıyor . Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır .

Selam ustalar ;

A5 2016 şebeke gelmiyordu, şarj sokette de sorun vardı alt şarj filmi değişti, her şey normalken 2 gün sonra geri tuşu ve seçenekler tuşu çalışmıyor Home çalışıyor .
4-5 tane film denedik sonuç hep aynı alt ışıklar yanmıyor ve tuslar çalışmıyor . Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır .
Taktığınız Parca Bire Bir Orjinalmı..

Filmim Takıldığı Söketi Tinerle Bi Temizleyin Hocam
şuan farklı bi cihazdan takdım çalışıyor , ama teknik malzemeciden aldığımız film 2 gün çalıştı sonra çalışmadı versiyon olarak mı seçiyor acaba 4-5 film var hiç biri çalışmıyor

şuan farklı bi cihazdan takdım çalışıyor , ama teknik malzemeciden aldığımız film 2 gün çalıştı sonra çalışmadı versiyon olarak mı seçiyor acaba 4-5 film var hiç biri çalışmıyor
Şöyle Söyliyim Hocam Genelde malzemeciden Alınan Parcaların Coğu Orjinal Olmadığı İcin Sonrada Sorun Cıkartabiliyor

Selam ustalar ;

Resim atabilirmisiniz. O bölgedeki compenantları inceleyelim.

Geri
Üst Alt