FRP Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F Custom Binary Blocked By FRP Lock

WIN_20200821_02_47_08_Pro.jpg

Farklı birtelefondan çekemediğim için mecburen bilgisayarın kamerasından çektim gözleriniz için özür dilerim :D
konuya gireyim telefonu yeniden başlattım ve bu görüntüyle karşılaştım. sanırım stock rom ile düzeliyormuş sadece. stock rom bulamadım doğru düzgün olanlarında indirme hizi çok düşük. uzunca bir beklemeden sonra sonunda indirdim fakat odin fail verdi sanırım yanlış rom indirmişim. ben beceremedim u9 u17 vs. olayını hiç bilmiyorum. bu durumdan nasıl kurtulurum. şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 12981

Farklı birtelefondan çekemediğim için mecburen bilgisayarın kamerasından çektim gözleriniz için özür dilerim :D
konuya gireyim telefonu yeniden başlattım ve bu görüntüyle karşılaştım. sanırım stock rom ile düzeliyormuş sadece. stock rom bulamadım doğru düzgün olanlarında indirme hizi çok düşük. uzunca bir beklemeden sonra sonunda indirdim fakat odin fail verdi sanırım yanlış rom indirmişim. ben beceremedim u9 u17 vs. olayını hiç bilmiyorum. bu durumdan nasıl kurtulurum. şimdiden teşekkürler.
Ses kısma home powera basılı tut mavi ekran gelecek. Sonra bir kere ses açanaya bas.
Orda b9 k9 S9 gibi bişeyler yazar onları yaz

B14 K11 S11
@adnanmirsad56,
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yabancı bir sitede arabistan stock romu buldum. kısaltması xsg ve indirme hizi da gayet iyi. o romu telefona flaslayıp ardından TWRP yedeğimi kurabilme gibi bir şansım var mı ?
@adnanmirsad56,

Son düzenleme:
teşekkür ederimmm
ama kafama iki şey takıldı bilgi konusunu iki kere okudum sebebi de u sürümümü cihaz kapalıyken nasıl öğrendiğin.
aklıma takılan bir şey de sadece yazılımı yüklemem yeterli olurmu :)
@adnanmirsad56,

teşekkür ederimmm
ama kafama iki şey takıldı bilgi konusunu iki kere okudum sebebi de u sürümümü cihaz kapalıyken nasıl öğrendiğin.
aklıma takılan bir şey de sadece yazılımı yüklemem yeterli olurmu :)
@adnanmirsad56,
B14
Cihaz açılacak ama içindeki Gmail hesabını isteyecek. Yurtdışı ise şebeke vermeyecek. Şuan çözümü yok yurtdışı ise

ama yı okuyunca gerildim huh. cihaz yurt dışı değil ve gmail hesabımı biliyorum. hiçbir sorun olmayacak o zaman süper

her şey için teşekkür ederim cihaz açıldı. fakat cihazda google hesabı açıkken tekrar devreye giriyor ve yazılım flaşlamama engel oluyor. bende hesabı kaldırıp denedim ve oldu.

Geri
Üst Alt