Yardım Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F IMEI Repair Sonrası Wi-Fi Açılmama Sorunu

İMEİ REPAİR İŞLEMİ SONRASI WİFİ AÇILMIYOR NE YAPABİLİRİM CHİMERA İLE

Daha önce başıma geldi farklı yazılım kullanın ve cihaza yüklediğiniz yazılımın kendi bootunu kullanın root için işlem sorunsuz bir şekilde sonuçlanacaktır.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha önce başıma geldi farklı yazılım kullanın ve cihaza yüklediğiniz yazılımın kendi bootunu kullanın root için işlem sorunsuz bir şekilde sonuçlanacaktır.

ŞUAN DAHA ROOT YAPMADIM ROOT YAPMADAN İKİ FARKLI ÜLKE ROMU YÜKLEDİM AMA GELMEDİ

ŞUAN DAHA ROOT YAPMADIM ROOT YAPMADAN İKİ FARKLI ÜLKE ROMU YÜKLEDİM AMA GELMEDİ

ayrıca şuan wifi çalışmadığı için magisk uygulamasında yükle gelmemektedir

ayrıca şuan wifi çalışmadığı için magisk uygulamasında yükle gelmemektedir
Cihaza efs e Cert deneyin. Yine gelmezse donanımsaldır büyük ihtimalle. Magiski twrp den zip olarak yüklerseniz wifi bağlayıp güncellemeye gerek kalmaz

Cihaza efs e Cert deneyin. Yine gelmezse donanımsaldır büyük ihtimalle. Magiski twrp den zip olarak yüklerseniz wifi bağlayıp güncellemeye gerek kalmaz
mesele farklı rom yüklemekten katynaklanıyormuş cihaz almanyada satılan bir hat üzerine alınmış özel romu varmış daha önce üstünde ben türkiye romu yükleyince gitmişti şuan düzeldi tekrar kendi romunu yükledim açıldı çözüldü olarak nasıl belirtilebileceğini bilmediğimden konu açık kalmış

mesele farklı rom yüklemekten katynaklanıyormuş cihaz almanyada satılan bir hat üzerine alınmış özel romu varmış daha önce üstünde ben türkiye romu yükleyince gitmişti şuan düzeldi tekrar kendi romunu yükledim açıldı çözüldü olarak nasıl belirtilebileceğini bilmediğimden konu açık kalmış
Yükldiğiniz Yazılımın Link Verirseniz Konuya Ekliyim

link olarak atamıyorum ama
A520FXXUDCTB1
romunu yüklemek gerekiyor
bizim Türkiyede gelen rom sonu B2
sonu B1 olan romlarda wifi çalışıyor
Yazilimla alakası Yok Rootu Kendi Boot Dosyasıyla Yüklerseniz Wifi Çalişir Farklı Root Dosyası Atarsanız Wifi Çalişmaz
+ Şarj Soketi Nemlendi Der.

Yazilimla alakası Yok Rootu Kendi Boot Dosyasıyla Yüklerseniz Wifi Çalişir Farklı Root Dosyası Atarsanız Wifi Çalişmaz
+ Şarj Soketi Nemlendi Der.
magisk ile roottan bahsediyorsunuz ama dediğiniz gibi yaptığımda olmadı ama problemim çözüldü sağolun

Geri
Üst Alt