Bilgi Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F RMM Hatası

arif54

Üye
A520F cihazda RMM hatası alıyorum.Wifi yöntemi işe yaramıyor. Samsung son güncellemeden sonra bu açığı kapatmış sanırım başka yöntemi var mı ?

A520F cihazda RMM hatası alıyorum.Wifi yöntemi işe yaramıyor. Samsung son güncellemeden sonra bu açığı kapatmış sanırım başka yöntemi var mı ?
Bizde şu an uğraşıyoruz ama kalıcı br çözüm bulamadık. Yeni güvenlik önlemleri biraz sıkıntılı, biraz beklemek lazım. Cihazın ayarlardan OEM açınca bile cihaz sıfırlama yapılıyor.

Şuan güncelleme geldi cihaza güncelleme yaparsam U8 olacak cihaz. işler iyice sarpa sarıyor.

Halebtech üyeliğim var. A520F RMM REMOVE dosyası var içinde META-INF klasörü çıkıyor.bu doya nasıl yüklenecek. Yasa halebtech deki modem dosyası var o da bir işe yaramıyor.

Halebtech üyeliğim var. A520F RMM REMOVE dosyası var içinde META-INF klasörü çıkıyor.bu doya nasıl yüklenecek. Yasa halebtech deki modem dosyası var o da bir işe yaramıyor.

O dosya TWRp ile yükleniyor fakat RMM Prenormalken twrp cihaza yüklenemiyor.

Halebtech de de bi dosya bulamadım RMM kaldırmayla alakalı. Halebtech de dosya bulursanız indirme linki paylaşabilirim.Herkes ücrete bindirdi bu işi artık. Yardımlaşma 0 olmuş. Hertürlü halebtech dosyasını paylaşacam bu konuyla alakalı

Selamün aleyküm bende de a520f u7 var 1 haftadır uğraşıyorum çeşitli yazılımlar denedim android 7 u7 denedim sonuç olumsuz ******** grubunda Bekir Şener Şahin şu yazılımla rmm kaldırmayı başarmış Tarih ileri geri alma yöntemi ile ama malesef ben olumlu sonuca ulaşamadım isteyen yazılımı indirip deneyebilir vereceğim yazılımı ister z3x indirin ister bu linkten SM-A520F | Samsung Galaxy A5 | Aygıt yazılımı İndirin Guatemala | PDA: A520FXXS7CRL4 | CSC: A520FUWT7CRK3 | MODEM: A520FXXS7CRI7

Moderatör tarafında düzenlendi:
EFT Easy Team'in RMM hatasına cevabı
This is called RMM State Security , OEM will be available after 7 days of normal working device ( no firmware no factory reset no reboot and connected to WiFi ) .. Only then OEM will be available .
Check Download Mode :
RMM State : Prenormal = OEM is unavailable
RMM State : Normal = OEM is available
Google çeviri Türkçe
Buna RMM State Security denir, OEM normal çalışma cihazının 7 gününden sonra kullanılabilir olacaktır (ürün yazılımı yok, fabrika ayarlarına sıfırlama yapılmaz ve WiFi bağlantısı kurulmaz). Ancak o zaman OEM kullanılabilir olacaktır.
İndirme Modunu Kontrol Et:
RMM Durumu: Prenormal = OEM mevcut değil
RMM Durumu: Normal = OEM mevcut

ustam a520f u13 prenormal cozumu varmi ?

Geri
Üst Alt