Yardım Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F Şebeke Sorunu

sirxan

Üye
Selam Alekum 2 gün öncə bi müştəri A5 2017 getirdi Siyah ekranda Costum Binariy Bloket By FRP lock Yazısıyla burda konu açarak yazılım linki aldım yazlımı telfona yazdım her şey normal çalışıyor, Sorun telfonda öncədən imei repiar yapıldından dolayı şebeke sertfikatı silimdi, elimde box veya dongle olmadından telfon elimdə kaldı,müşteri bu sorunum bənim atdım yazılımdan dolayı oldunu ısrarla söylüyor, telfonun arkas IMG-20200106-WA0008.jpegında ki imei içindeki imei ile uyuşmuyor amma her iki imei ülkəmizde kayıtlı imei, bunu nasıl hal ede bilirim yardım ede bilecək biri varsa yardımcı olsun kaç gündü uraşıyorum olmuyor müşteri gelip gidiyor,varsa bi bildiyiniz yardımcı olalım ustam ziyanım var

SM-A520F/DS u4 efs yedeyi bulamadım efs atarsam düzelir düşündüm , efs var ama ücretli sitələrde

Selam Alekum 2 gün öncə bi müştəri A5 2017 getirdi Siyah ekranda Costum Binariy Bloket By FRP lock Yazısıyla burda konu açarak yazılım linki aldım yazlımı telfona yazdım her şey normal çalışıyor, Sorun telfonda öncədən imei repiar yapıldından dolayı şebeke sertfikatı silimdi, elimde box veya dongle olmadından telfon elimdə kaldı,müşteri bu sorunum bənim atdım yazılımdan dolayı oldunu ısrarla söylüyor, telfonun arkasEkli dosyayı görüntüle 9430ında ki imei içindeki imei ile uyuşmuyor amma her iki imei ülkəmizde kayıtlı imei, bunu nasıl hal ede bilirim yardım ede bilecək biri varsa yardımcı olsun kaç gündü uraşıyorum olmuyor müşteri gelip gidiyor,varsa bi bildiyiniz yardımcı olalım ustam ziyanım var
Cihaza Öncden Repair İşlemi Yapıldığı İcin Yazılımdan Sonra Tekrardan Patch Yapılması Gerek Boxla Tekrardan Patch Yapılması Gerek

Cihaza Öncden Repair İşlemi Yapıldığı İcin Yazılımdan Sonra Tekrardan Patch Yapılması Gerek Boxla Tekrardan Patch Yapılması Gerek
ustam elimdə box dongle yok bu cihaza octobus box ve cahimera desteyi var, bunun başqa bi çözümü yokmu ustam?

Selam Alekum 2 gün öncə bi müştəri A5 2017 getirdi Siyah ekranda Costum Binariy Bloket By FRP lock Yazısıyla burda konu açarak yazılım linki aldım yazlımı telfona yazdım her şey normal çalışıyor, Sorun telfonda öncədən imei repiar yapıldından dolayı şebeke sertfikatı silimdi, elimde box veya dongle olmadından telfon elimdə kaldı,müşteri bu sorunum bənim atdım yazılımdan dolayı oldunu ısrarla söylüyor, telfonun arkasEkli dosyayı görüntüle 9430ında ki imei içindeki imei ile uyuşmuyor amma her iki imei ülkəmizde kayıtlı imei, bunu nasıl hal ede bilirim yardım ede bilecək biri varsa yardımcı olsun kaç gündü uraşıyorum olmuyor müşteri gelip gidiyor,varsa bi bildiyiniz yardımcı olalım ustam ziyanım var
Telefonu eski haline getir iade ver. Kurnaz müşterilerden. Eski halinde ver. Sonra de al şimdi şebeke çalışıyor getirdiğin ilk haldeki gibi.
Telefonu root yap
Ayarlardan Oem kapat.
Reboot yap
Ok

Box olmadan diğer türlü yapamazsın

eyballah haketən kurnaz insanlar var müştərilə konuşdum ilk getirdiyin halinde telfonu iade edicəm dedim 1 saat sora müştəri yok abi öylə kalsın vərdim gitdi??

eyballah haketən kurnaz insanlar var müştərilə konuşdum ilk getirdiyin halinde telfonu iade edicəm dedim 1 saat sora müştəri yok abi öylə kalsın vərdim gitdi??
If you want I have most ENG EFS original imei appears.Answer following problems yourself:)

Uzaktan bağlantı ile yaparız. Chimera Tool ile sadece Patched yapılsa yeter.​

Uzaktan bağlantı ile yaparız. Chimera Tool ile sadece Patched yapılsa yeter.
Ustam ücret nə kadar olur ? Telfonda yapdtım işləm karşılında aldım parayı iade etdim ama telfon bana brakdı hayla bendə müştəriyi dolduruşa getiriyolar bilmiyorum her defasında bi ayrı oluyo

Gizli İçerik
If you want I have most ENG EFS original imei appears.Answer following problems yourself:)
utam seni anlayamadım tam ben (İsterseniz en çok ENG EFS orijinal imei ortaya çıkıyor.) EFS ENG atarsam orjinal imeilə şebekə düzelirmi?

Ustam ücret nə kadar olur ? Telfonda yapdtım işləm karşılında aldım parayı iade etdim ama telfon bana brakdı hayla bendə müştəriyi dolduruşa getiriyolar bilmiyorum her defasında bi ayrı oluyo
Özelden yazıyorum.​

Geri
Üst Alt