Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F Stock Firmware

• Konbuyu başlatan azeri proqramci
  • Başlangıç tarihi
A

azeri proqramci

Selam elimde galaxy A5 Sm-A520f/ds var costum binary FRP lock siyah ekranda yukarda sol tarafda yazıyo recoveriyə gurmiyo dowland moda resimin atdim yazilim U1 u4 mu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekur 20200105_112634.jpg

Selam Ustam yazılım sorası telfon şebəke çekmiyor ne apa bilirim ? Numara takılı ayarlardan numara gözüküyö ama yanlız acil aramalar yazıyo
*#0011# yapınca imei status ng mi yoksa ok mu yazıyor ng ise patch işlemi yapılması lazım

*#0011# yapınca imei status ng mi yoksa ok mu yazıyor ng ise patch işlemi yapılması lazım
Ustam imei status ng yazıyor nədən böylə olsunki bu elimdə her hangi box vəya dongle yok ustam ayrı bi yazlım atarsam düzelirmi? Telfonda öncədən imei repiar yapılmış olma ihtimali varmiki rom sonrası bu halə gelməsi

Ustam imei status ng yazıyor nədən böylə olsunki bu elimdə her hangi box vəya dongle yok ustam ayrı bi yazlım atarsam düzelirmi? Telfonda öncədən imei repiar yapılmış olma ihtimali varmiki rom sonrası bu halə gelməsi
repair yapılan telefonlarda kırmızı yazıyla costum binary blocked by frp yazar

Tam
Doru söyliyosun usta müştəri bunu anlamakda zorluk çekiyo teıfon üstümə kaldı telfonun arkasındaki imei içimdeki imeile uyuşmuyor ama her ikisi kayıtlı imei, bu yüzden müştəri bu sorun bendən kaynaklandını diyor

Tam
Doru söyliyosun usta müştəri bunu anlamakda zorluk çekiyo teıfon üstümə kaldı telfonun arkasındaki imei içimdeki imeile uyuşmuyor ama her ikisi kayıtlı imei

Tam

Doru söyliyosun usta müştəri bunu anlamakda zorluk çekiyo teıfon üstümə kaldı telfonun arkasındaki imei içimdeki imeile uyuşmuyor ama her ikisi kayıtlı imei
Önceden Repair Yapıldığı İcin Öyledir

Tam

Patch certificate yapılması gerekiyor.
Bunu yapmanız mümkün değilse iade ediniz

Geri
Üst Alt