Yardım Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F U4 Yazılım Yükleme Sorunu

hkansb

Üye
ustalarım elimde a520f cihaz var bana gelirken sistem aktif haldeydi yalnız hata raporu veriyordu 4 parçalı rom yükledim E: FAİLED TO FİND /MİSC PARTİTİON hatası verdi combination yazılımı yükledim başlangıç ekranında kaldı tekrar dört parçalı yazılım yükledim kurtarma moduna girip duruyor twrp yükledim format data işlemi yaptım şimdi cihaz başlangıç ekranında yardımcı olurmusunuz ?

ustalarım elimde a520f cihaz var bana gelirken sistem aktif haldeydi yalnız hata raporu veriyordu 4 parçalı rom yükledim E: FAİLED TO FİND /MİSC PARTİTİON hatası verdi combination yazılımı yükledim başlangıç ekranında kaldı tekrar dört parçalı yazılım yükledim kurtarma moduna girip duruyor twrp yükledim format data işlemi yaptım şimdi cihaz başlangıç ekranında yardımcı olurmusunuz ?
Z3x Varmı Elinizde Ustam

evet var ustam

Önce combinaiton yükleyip sonra stock romdan sadece boot sboot recovery ve system yükleyip deneyin

Adnan Ustanın Dediği Yöntemi Diyecektim Bende :)

deniyorum şimdi hocam:)

Üstteki tavsiyeler olmazsa cihaz yazılım seçiyodur.Özel olarak bir ülke için bir operatör tarafından üretilmiştir sadece kendi yazılımıyla çalışıyodur.

yok ustam özel cihaz değil bu genel bi arıza

buyur ustam

Ekli dosyalar

• 20190409_145508.jpg
    20190409_145508.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 16
şuan iniyor ustam yükledikten sonra sonucu yazacağım.

ustam sürüm 7.0 dı 8 yükledim tekrar aynı hatayı verdi yine twrp yükleyip format data dedim cihaz açıldı yalnız açılışta game tools hatası verdi cihaz ilk önce bu tür hatalardan dolayı getirildi

Kurabilirseniz ustom rom kurup deneyin birde.

Geri
Üst Alt