Çözüldü Samsung Galaxy A5 SM-A500F EFS QCN SEC Backup

parola nedir
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

rar parolasi nedir

size bir sey sormak istiyorum.samsung sm-a500HQ model telefonumda Failed to mount efs invalid ergumen hatasi aliyorum.telefon serekli kendini reset ediyor.wifi sifresini algilamiyor surekli tekrar tekrar girmek zorunda kaliyorum.Bunun bir cozumu vardir sanirim lutfen yardimci olurmusunuz rica ediyorum..Acaba yazilimsal bir sorunmu ne yapmam gerekiyor.tesekkurler
0932aaed60e6f75b8c270fb166196594.jpeg

Son düzenleme:
Hangi Islemden Sonra Boyle Sorunlar Olusdu ?

Hangi Islemden Sonra Boyle Sorunlar Olusdu ?
Bundan bir yil once stock rom yukledim.Acaba yuklemis oldugum android 6.01 yazilimindanmi oldu diye dusundum 7 gun ce android lollipop 5.2.yazilimini yukledim yine ayni.acaba telefonun tam yaziliminimi yukleyemedim bundan dolayimi yukaridaki yazdigim sorun olustu.Ne yapmam gerekiyor.telefonun imei duruyor yani herhangi bir sorun yok ama telefon kendi kendine reset atiyor hafizada tutacagi vifi yi bile tutmuyor her defasinda vifi sifresini giriyorum.failed to mount efs invalid ergumen hatasindan kaynaklaniyor.Bu hata yokken telefon normal calisiyordu.

Download Modda Fotoraf Atin

Bundan bir yil once stock rom yukledim.Acaba yuklemis oldugum android 6.01 yazilimindanmi oldu diye dusundum 7 gun ce android lollipop 5.2.yazilimini yukledim yine ayni.acaba telefonun tam yaziliminimi yukleyemedim bundan dolayimi yukaridaki yazdigim sorun olustu.Ne yapmam gerekiyor.telefonun imei duruyor yani herhangi bir sorun yok ama telefon kendi kendine reset atiyor hafizada tutacagi vifi yi bile tutmuyor her defasinda vifi sifresini giriyorum.failed to mount efs invalid ergumen hatasindan kaynaklaniyor.Bu hata yokken telefon normal calisiyordu.
EFS hatası veriyor.Combinasyon atıp üstüne stock rom yükleyin.Düzelmezse teknik servise götürün,ücretli araçlarla düzeltilebilir.

EFS hatası veriyor.Combinasyon atıp üstüne stock rom yükleyin.Düzelmezse teknik servise götürün,ücretli araçlarla düzeltilebilir.
duzelmedi.acaba a500h efs dosyasini nerden indireblirimbelki bunu yukleyince duzelir.a500h efs tar lazim bana yardimci olabilirmisiniz

duzelmedi.acaba a500h efs dosyasini nerden indireblirimbelki bunu yukleyince duzelir.a500h efs tar lazim bana yardimci olabilirmisiniz
ayrica telefonda *#06# yaptigimda imei gozukmuyor ama ayarlarda telefon imei gozukuyor.efs bozuk galiba.combinasyon yaptigimda combinasyon yukluyken hersey normal vifi sifresini hatirliyor *#06# yaptigimda imei gosteriyor ama stock rom yukledigimde sorun oluyor.acaba sm-a500HQ modele uygun stock rom mu uygun olmuyor,bu modele uygun hangi stock romu yuklemem gerekiyor yani android 6.01 in hangi surumu bu modele uygun surumu siz bana tedarik edermisiniz yani nerden indirecegim indirme baglantisi verirmisiniz.selamlar

Geri
Üst Alt