Stock Rom Samsung Galaxy A5 SM-A520F ROM Yükleme Sorunu

Ekli dosyayı görüntüle 11621

BUYURUN HOCAM NE OLUR BİR EL ATİN
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam device 9 biniray 5
Genelde böyle bazen device 11 binary 4
Yani bıktırdı vala ciahz lazım bir yanda lütfen bir el atın şuna
Yazılar net bir şekilde çıkmamış okunmuyor
Bu hatanın sebebi yazılım uymaması download mod fotoğrafını net bir şekilde atın yazılım linki atayım (yazılar çıksa yeterli)

Yazılar net bir şekilde çıkmamış okunmuyor
Bu hatanın sebebi yazılım uymaması download mod fotoğrafını net bir şekilde atın yazılım linki atayım (yazılar çıksa yeterli)
Hocam elimde ki cihaz o kadar çekiyor yinede net çekmeye çalışayım download moda kırmızı ile belirlenen hata yazısını diyorsanız device 9 biniray 5 diyor yinede foto atayım Allah razı olsun ilginiz için

Hocam elimde ki cihaz o kadar çekiyor yinede net çekmeye çalışayım download moda kırmızı ile belirlenen hata yazısını diyorsanız device 9 biniray 5 diyor yinede foto atayım Allah razı olsun ilginiz için
Cihaz U9 sizin atmaya çalıştığınız yazılım U5 o yüzden hata veriyor
Cihaz modeline uygun U9 yazılım

Buradaki yazılım u9 bunu atın
Yine hata verirse en son çıkan U13 (UD / SD) yazılımı atın

Cihaz U9 sizin atmaya çalıştığınız yazılım U5 o yüzden hata veriyor
Cihaz modeline uygun U9 yazılım

Buradaki yazılım u9 bunu atın
Yine hata verirse en son çıkan U13 (UD / SD) yazılımı atın
Tamam hocam hemen indireyim demeyeyim allah razı olsun yinede foto atayimi geeekm yokmu

Sağolun sizden de
Fotoğrafa gerek yok yazılımları deneyin olmazsa bakarız
Hocam verdiğin linkteki dosyayı indirdim maalesef sonuc aynı bu seferde biniray 12 device 9 oldu fotoğraf ta eliyecm ne olur psikolojim bozuldu ya 30 rom oldu bu nasıl bişey dizide yoruyorum ama kusura bakmayın
20200426_222509.jpg

Hocam verdiğin linkteki dosyayı indirdim maalesef sonuc aynı bu seferde device 12 biniray 9 oldu fotoğraf ta eliyecm ne olur psikolojim bozuldu ya 30 rom oldu bu nasıl bişey dizide yoruyorum ama kusura bakmayın
20200426_222509.jpg

Son düzenleme:
Hocam verdiğin linkteki dosyayı indirdim maalesef sonuc aynı bu seferde biniray 12 device 9 oldu fotoğraf ta eliyecm ne olur psikolojim bozuldu ya 30 rom oldu bu nasıl bişey dizide yoruyorum ama kusura bakmayın
Ekli dosyayı görüntüle 11629
Sizin cihaz U12 Buradaki yazılım cihazınıza göre
Binary ve device yerlerini yanlış söylemişsiniz o yüzden öyle oldu :D
Device 12 olacak

Sizin cihaz U12 Buradaki yazılım cihazınıza göre
Binary ve device yerlerini yanlış söylemişsiniz o yüzden öyle oldu :D
Device 12 olacak

evet ya kafa kalmadı valla kusura bakmayın rom manyagı oldum pc rom doldu
bakalım hocam bunu indreyim inşallah hal olur hakaten kafa bırakmadı ya
hakını helal et hocam sizede zahmet veriyorum sonucu paylaşırım

Kardeşim Allah senden razı olsun rom yuklendi cihaz açılışta no comond yazısında kaldı twrp yükledim format attım açıldı tek sorun wifi çalışmıyor acaba neden

Tekrar Allah razı olsun eğer wifi ile alakalı bir aktarımın varsa çok makbule geçer
Hayırlı gelecler

Kardeşim Allah senden razı olsun rom yuklendi cihaz açılışta no comond yazısında kaldı twrp yükledim format attım açıldı tek sorun wifi çalışmıyor acaba neden

Tekrar Allah razı olsun eğer wifi ile alakalı bir aktarımın varsa çok makbule geçer
Hayırlı gelecler
Twrp kurmana gerek yoktu power + ses+ tuşlarına 1 defa aynı basarsan recovery menüye girer reboot yaparsın
Wifi konusunda da cihaza root attıysan attığın root’tan kaynaklanabilir root attıysan tekrar stock rom at düzelir
Tekrar gelmezse başka yazılım denemek lazım
Önceden çalışıyor muydu?

Twrp kurmana gerek yoktu power + ses+ tuşlarına 1 defa aynı basarsan recovery menüye girer reboot yaparsın
Wifi konusunda da cihaza root attıysan attığın root’tan kaynaklanabilir root attıysan tekrar stock rom at düzelir
Tekrar gelmezse başka yazılım denemek lazım
Önceden çalışıyor muydu?
Yok hocam root yapmadım sadece twrp yükledim öncede çalışıyordu yeni böyle oldu hocam yazılım valla korkuyorum başka atayım çünkü bir aya çilesini çektim Allah razı olsun yardımınız olmasa kalmıştı öyle anca tavsiye yaziliminiz varsa atayım teşekürler hocam size çok zahmet verdim teşekkür ederim

Yok hocam root yapmadım sadece twrp yükledim öncede çalışıyordu yeni böyle oldu hocam yazılım valla korkuyorum başka atayım çünkü bir aya çilesini çektim Allah razı olsun yardımınız olmasa kalmıştı öyle anca tavsiye yaziliminiz varsa atayım teşekürler hocam size çok zahmet verdim teşekkür ederim
Yazılım atmaktan bişey olmaz önemli olan doğru yazılımı bulmak
Sizin cihaz SM-A520F U12 bu modele göre yazılım aramalısınız
Daha yüksek u sürümüde olur fakat daha düşük yüklenmez

Yazılım atmaktan bişey olmaz önemli olan doğru yazılımı bulmak
Sizin cihaz SM-A520F U12 bu modele göre yazılım aramalısınız
Daha yüksek u sürümüde olur fakat daha düşük yüklenmez

Tamam hocam teşekkür ederim bir bakarım tekrardan sağol Varol

Buradaki yazılımı yükleyin sorununuz çözülecektir
sonucu yazın
StackPath
Teşekürler ederim öncelikle sağolsun Enes hoca yardımcı oldu hal ettik sadece wifi den sıkıntı var cihazı bugün abime verdim ilçede oturuyor gelince yeni rom deneriz inşallah tekrar dan sağolun

Geri
Üst Alt