Samsung Galaxy A5 SM-A520F Yazılım Sorunu

merhaba arkadaşlar telefonuma custom rom atmıştım ancak daha sonra telefon yavaşladığı için stock rom atacaktım(telefonumda TWRP yüklüydü) ben odin üzerinden direk stock rom kurmaya çalıştım ve şöyle bi uyarıda kaldım resmi aşşağıda. bende stock rom kurmaya çalıştım samfir uygulmaası üzerinden uygun romu buldujm indirdim ancak yükleme yarıda fail verdi. ondan başka 5 10 tane stock rom indirdim gerek 7,0 gerek 6,0,1 olsun fail hatası alıyorum. download mode'de yazanlar ise şunlar;
CURRENT BİNARY;samsung official
system status;sutom
frp lock;off
secure download: enabled
ccıc:s2mu004
warranty voıd : 1( 0x030c
rp swrev: 8:15 K:12 S:12
DID0000000=043677843aa4
NE YAPMAM LAZIM ARKADAŞLAR

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    3.4 KB · Görüntüleme: 27
merhaba arkadaşlar telefonuma custom rom atmıştım ancak daha sonra telefon yavaşladığı için stock rom atacaktım(telefonumda TWRP yüklüydü) ben odin üzerinden direk stock rom kurmaya çalıştım ve şöyle bi uyarıda kaldım resmi aşşağıda. bende stock rom kurmaya çalıştım samfir uygulmaası üzerinden uygun romu buldujm indirdim ancak yükleme yarıda fail verdi. ondan başka 5 10 tane stock rom indirdim gerek 7,0 gerek 6,0,1 olsun fail hatası alıyorum. download mode'de yazanlar ise şunlar;
CURRENT BİNARY;samsung official
system status;sutom
frp lock;off
secure download: enabled
ccıc:s2mu004
warranty voıd : 1( 0x030c
rp swrev: 8:15 K:12 S:12
DID0000000=043677843aa4
NE YAPMAM LAZIM ARKADAŞLAR

Indir

Hocam burada ki 4 files li dosyalardan size uygun olani derseniz sorununuzun cozulmesi gerekmektedir

hocam hangisin indireceğim veya baseband nasıl öğrenicem

hocam binary 8 yazanı deneyınız sıznın cıhazın sanırsam binary 8
ayrıyeten recovery moda aldıgınızda oradada yazması lazım örnek resimde daire icine aldıgım b: yazan kısım

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    111.6 KB · Görüntüleme: 42
Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam binary 8 yazanı deneyınız sıznın cıhazın sanırsam binary 8
ayrıyeten recovery moda aldıgınızda oradada yazması lazım örnek resimde daire icine aldıgım b: yazan kısım
BİNARY 2 YAZIYORDU ÖNCEDEN HATA VERİNCE ŞU AN ODA YAZMIYOR HOCAM

Geri
Üst Alt