Stock Rom Samsung Galaxy A50 SM-A505F Android 11 den 10 a Düşürmek İstiyorum

savas097

Üye
Samsung A505F android 11 de şuan başka güncelleme gelmedi bu 11 güncellemesiyle birlikte telefondaki 3g den arama özelliği çalışmıyor 2. olarak wifi direct özelliğini silmişler wifi direct ten dosya vs. resim gönderemiyorum 3. de dahili hafızadaki data klasörüne erişemiyorum farklı apk uygulamalarla erişsemde silme veya taşıma kopyalama işkemi yapılmıyor bu yüzden android 9 yada 10a düşürmek istiyorum sürümü şuan 11 de ve bu saydığım 3 özelliği kaldırmışlar telefondan son güncellemeyle birlikte hangi stock rom dosyasını indirmeliyim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210904-092508.png
    Screenshot_20210904-092508.png
    268.4 KB · Görüntüleme: 44
ancak twrp üzerinden custom rom yükleye bilir siniz ama şu an çalıştığının yarısı kadar bile iyi olmaz stock rom en iyisidir

ancak twrp üzerinden custom rom yükleye bilir siniz ama şu an çalıştığının yarısı kadar bile iyi olmaz stock rom en iyisidir
yani bu cihazı android 9 yada 10a düşüremezmiyiz stock rom olarak odin den felan

olmaz kardeşim u versiyonu yüksek seninki u9 u8 e yda daha aşağıya düşmez o yüzden olmaz yani
peki odinle felan şuanki stock romu silip sıfırdan ilk romu kuramazmıyız sinirden telefonu kırıcam bigün

Geri
Üst Alt