Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

Rootu yükler yüklemez Recovery moda alın cihazı sıfırlayın açıldıgında root görünmeyebilir root aktif olması işin adb reboot bootloader yazın
ustam onuda denedim zaten öyle yapıyorum ama root oldu görünüyor sonra reset başlıyor
Rootu yükler yüklemez Recovery moda alın cihazı sıfırlayın açıldıgında root görünmeyebilir root aktif olması işin adb reboot bootloader yazın
ustam onuda denedim zaten öyle yapıyorum ama root oldu görünüyor sonra reset başlıyor

Cihazın ne yapacaksınız bide U kaç cihaz

ustalar a505f 10. u5 root oluyor ama açılıyor bi süre sonra kapanıp açılmya başlıyor eftsu denendi magisk denendi aynı değişen bişey yok bilgisi olan varmı acaba
magiskle rootla sonra ap kisminda magisk patchet digerleri ise oldugu gibi doldur bl cp csc flashla telefonu magisk apk kur telefona kapanip acilacak sonra telefonu kapat recovery gir ordan ise telefon acilacak app kismina git magisk clear data yap sonra kapat ve power + ses + dugmeleri ayni anda bas cihaz acilinca birak root aktif olacak kapanmayacak oylece cihaz

Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Samsung Galaxy A50 SM-A505F Modeline Ait Eng Modem Dosyasını Paylaşacağım;

NOT = 24.07.2020 TARİHİ İTİBARİYLE U5 SÜRÜMÜ IMEI REPAİR OLMUYOR BİLGİNİZ OLSUN.

Gizli İçerik
Clickk
[/HIDETHANKS]
LINK GELMEZSE SAYFAYI YENİLEYİN

Moderatör tarafında düzenlendi:
usta verdiğiniz dosya hangi romla başarılı oldunuz bir kaç denediğim modem dosyalarda radio hatası almıştım

Screenshot_2020-07-07 ENG MODEM A505FXDDU5ATE1 tar by Franky_39 for Generic Device Other.png

denendi radio hatası alınıyor

Geri
Üst Alt