Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

bu root chimerada use stock hatası veriyormu ?

Uzaktan bağlantı yoluyla telefona işlem yapabilecek Octobus sahibi arkadaşlar varmıdır? Diğer bütün yöntemler denendi kendi kendine reset sorunu devam ediyor. bir tek Octobus kaldı. Yapabilecek arkadaşlar varsa ücreti mükabilinde yardımcı olurlarsa sevinirim.

sadece kredi sorguluyor 100 kredin olması lazım .işlem sonunda kredi kesmiyor

uzaktan yardımla ücretli yapacak birisi ulaşabilir mi bana ?

A50 uzaktan patch edebilirmisin islamb3y1 usta ?

A50 uzaktan patch edebilirmisin islamb3y1 usta ?
uzaktan bağlantı işlemleri için buradan danışabilirsiniz.

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

http://t.me/gsmturkey

arkadaşlar custom rom ile A507F yapın cihazı EFTSU ile rootlayın 4-5 saate bir reset atar en stabili bu şu an chimera da Octoplus ile patch atarsanız reset sorunu kalkıyor diyorlar ama Octoplus elimde olmadığı için deniyemedim.

Merhaba GSM Turkey üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A50 SM-A505F cihazına ait tüm sorun ve çözümleri bu konuda paylaşım yapacağız.

Konu altından kimse teşekkür eline sağlık sağol gibi yorumlar yapmasın. Samsung Galaxy A50 SM-A505F ilgili tüm konular bu başlık altında olacak. Bu cihaz ile ilğili farklı konular silinecektir. Tek konu altından tek tıklama ile hızlı şekilde herkes istediği çözüme anında ulaşacaktır.

Alatta vermiş olduğum yazılımların yüklemesini DRİVER yükleyip ODİN aracı ile yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. VİDEO

A505FNXXU1ASBG-9-CAC
A505FDDU1ASBE-9-TUR -2
A505FDDU1ASC8-9
A505FDDU2ASE5-9 -2
A505FDDU3ASK2-9-XXV
A505FDDU4BTC9-10-XME
A505FNXXS5BTF1-10-CAC
-------------------------------
NOT: Bu cihazlara tokensiz combination yüklemesi yapamazsınız. Token cüretleri 40-50 usd civarlarındadır.

A505FDDU1ASB4
A505FDDU2ASJ1
A505FDDU3ASL1
A505FDDU4ATA2
A505FDDU5ATE1
-----------------------------
------------------------------
A50 tüm u serilerinde frp kırmak aynı mantıktadır. Bunlarla ilgili yüzlerce videolar mevcuttur.
A505F-U5-FRP
A505F-U1-FRP
A505F-U2-FRP Firm
----------------------------
-----------------------------
A505F U1 U2 U3 U4 U5 Bootloader Warning Logo Fix
A505F A505FN Bootlaoder Kilidi Açma
A505F U5 ENG Modem
A505F​

Ben enteresan sorun yaşıyorum işlemleri taamam ladım hiç sorun yok tek sorun wifi bağlı olmassa şebeke gelmiyor wifi araması açık olması lazım

Ben enteresan sorun yaşıyorum işlemleri taamam ladım hiç sorun yok tek sorun wifi bağlı olmassa şebeke gelmiyor wifi araması açık olması lazım
Cihazın arama yerinden *#0011# yapınca büyük ihtimalle NG yazıyor. Orada OK yazması lazım. O sorun Patch Certificate ile ilgilidir.

Aynı sorun bendede var. ve evet NG yazıyor.

Geri
Üst Alt