Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

Ustalar cihaz root sonrası kendisini resetliyor yok mu çözümü

Yandex Olmayanı Varmı Bi Yardımcı Olsanız

Magisk indir yükle guncelle sonra verdim linkteki ap dosyasini telefonun hafızasına at magisk ac ordan patch yap ondan sonra telefomun hafizasina yeni dosya olusacak patch diye onu odinle veya box la ap kismindan birde home csc yukle ikisini sonra acilista cihaz reset atar recovery gir ordan bikere factory reset yap cihaz açılır ve root olur eger yapamazsan pazartesi konu açarız

Magisk indir yükle guncelle sonra verdim linkteki ap dosyasini telefonun hafızasına at magisk ac ordan patch yap ondan sonra telefomun hafizasina yeni dosya olusacak patch diye onu odinle veya box la ap kismindan birde home csc yukle ikisini sonra acilista cihaz reset atar recovery gir ordan bikere factory reset yap cihaz açılır ve root olur eger yapamazsan pazartesi konu açarız
Konu açsan dah aiyi olur ustam valla senide yoruyoruz kusura bakma

bu yazılımı yükleyin sorun çözülecektir A505FDDU5BTF1 yükleyip trtools dan root yapıp işlem bu kadar bu gun 2 adet yaptım sonuç başarılı
aynı yazılımla tr tools dan rootlayı chimeradan patch yaptım.açılışta şebeke geliyor ama telefonu yeniden başlatınca ng oluyor.siz kapatıp açtığınızda tekrar şebeke alabildinizmi???

Kapatıp açtığın da cihaz roottan düşüyor o yüzden şebeke ng oluyor şuan şebeke için cihaz her zaman rootlu olması gerekir Chimera patch ederken uyarı olarak belirtiyor

Kapatıp açtığın da cihaz roottan düşüyor o yüzden şebeke ng oluyor şuan şebeke için cihaz her zaman rootlu olması gerekir Chimera patch ederken uyarı olarak belirtiyor
evet onu gördüm de çözüm ne?her seferinde ses açma tuşuna basarakmı yeniden başlatmak gerekiyor?

Valla bende bütün gün ona uğraştım sonuç alamadım pazartesi bakacağım tekrar. müşteriye o şekilde cihaz verilmez 2 günde bir yanına gelir akraba olur insan :)

Valla bende bütün gün ona uğraştım sonuç alamadım pazartesi bakacağım tekrar. müşteriye o şekilde cihaz verilmez 2 günde bir yanına gelir akraba olur insan :)
valla ben verdim :) reboot recovery diye bi kısayol ekledim,çok gerekirse bunu kullanarak yeniden başlat dedim :) gerçi bi saat sonra geri aradı.telefon sürekli kapatıp açıyomuş.pazartesi tekrar gelecek :(

valla ben verdim :) reboot recovery diye bi kısayol ekledim,çok gerekirse bunu kullanarak yeniden başlat dedim :) gerçi bi saat sonra geri aradı.telefon sürekli kapatıp açıyomuş.pazartesi tekrar gelecek :(
Bu reboot recovery kısayılunu nasıl oluşturdunuz

Reset atmasını nasıl çözdün detaylı anlatırsan seviniriz.
Hocam cihazı önce rootsuz başlatıp magisk verilerini siliyorsunuz daha sonra rootlu başlatıp 3 tuş veya ses yükseltme güç tuşu ile
Reset atmasını nasıl çözdün detaylı anlatırsan seviniriz.
Cihaz geri döndü :LOL: Eve gönderdikten sonra rastgele yeniden başlatma şikayetiyle tekrar geri geldi. TWRP metodu ile rastgele yeniden başlatmayı çözdüm ama bu sefer de chimera stock roma dön diye şikayet ediyor. Bakalım nasıl çözülecek

Hocam senle iletişime gecebilecegim bir yer var mı

A505
A505FDDS5BTI5
Rott lazım halebtech üyeligi olan varsa link atabilirmi ?

Geri
Üst Alt