Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

magiskle root u başarır san use stock rom hatası almassın ben yaptım yalnız cihaz 15 saniyede bir reset atıyor root sebebiyle

Merhaba elimde A505F VE A305F cihazlar var. Android 10
ikiside U5 sürümünde, Cihazlara hiçbir şekilde Repair yapamıyorum. unsupported modem hatası alıyorum.
Android 9 a düşmüyor, u5 android 9 yok.
ENG modem dosyaları buldum denedim ama nafile (ne kadar güvenilir bilmiyorum)
Cözüldü:Samsung Galaxy A30 SM-A305F U5 Andorid 10 IMEI Repair İşlemi

Bu durumda izlenebilecek yok nedir, yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler :)
chimera beklenen güncellemeyi yaptı a105 a505 u5 ve diğer birçok model şu an repair oluyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ustam sadece fikir vermek için söylüyorum Telefona cache reset yaparmısın düzeliyor mu diye?
cache reset nasıl oluyor bende bir cıhaz var şu an deniyecem.

chimera beklenen güncellemeyi yaptı a105 a505 u5 ve diğer birçok model şu an repair oluyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

cache reset nasıl oluyor bende bir cıhaz var şu an deniyecem.
biildiğin hard reset methodu ustam wipe cashe partition yapıp dene deneme yanılma ile gidiyoruz kesin çözüm yok.

biildiğin hard reset methodu ustam wipe cashe partition yapıp dene deneme yanılma ile gidiyoruz kesin çözüm yok.
hıı onu zaten rootan sonra yapiyoruz ayrıca adb kısmından reboot recovery yapiyoruz. fakat resetleme problemi maalesef devam ediyor.

Arkadaşlar magiskle root yapınca cihaz kendini sürekli resetliyor çözümü bulan var mı?

Geldi. Root olayı biraz sıkıntı restart atıyor ama onu da hallettim. Kullandığım sürüm A505FDDS5BTH5_OJM5BTE3 gerçi sürüm farketmiyor. Cihazınıza uygun yazılım csc sürümü ile de yapabilirsiniz
Reset atmasını nasıl çözdün detaylı anlatırsan seviniriz.

Ustalarım lütfen yardim edin cihazı rootladim ama patch içinde bu hatayı verdi şimdi ne yapicam lütfen yardım edin

Ekli dosyalar

• IMG_20201017_171757.jpg
    IMG_20201017_171757.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20201017_171813.jpg
    IMG_20201017_171813.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 53
Herkes ayni sorunu yasiyor. Magisk canary denermisiniz ?

ırak romunu
A505FDDU5BTE1 [may 2020, rev1]
at sonra rootla yap olur magiskle son sürümü yükle
birde senin cihaz
Warranty Bit: 0 rootlu degil sende ki resimde Warranty Bit: 1 olur rootlu cihazda

ırak romunu
A505FDDU5BTE1 [may 2020, rev1]
at sonra rootla yap olur magiskle son sürümü yükle
birde senin cihaz
Warranty Bit: 0 rootlu degil sende ki resimde Warranty Bit: 1 olur rootlu cihazda
ustam o yazılımı bulamadım linkini attarmısın lütfen

plakalar yazarken root olamayacak fakat suan chimerada u5 te sorun var

Herseyi denedigimiz halde olmuyor rootda sorun cıkıyor kapatıyor acıyor cıhaz sebeke gelsede gecıcı bır sure sonra ng oluyor cozum ureten maslektaslar cıktı mı a505f a505fn bu modellerde sorun var root sorunu

bildiğim kadarıyla mayıs guncellemesi almış cihazlar şuan olmuyor

Geri
Üst Alt