Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

Merhabalar;

Cihaz yazılım sonrası imei numaralarının her ikiside : 000000000000 şeklinde geldi. Orjinal imei numaralarını yazıp repair dediğimde ise unsupported modem hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz.

Repair started
Gathering phone info...
Collecting information. Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Model: SM-A505F
Sales Code: INS
Carrier ID: INS
Country Code: India
Timezone: Europe/Istanbul
Android Version: 10 [QP1A.190711.020] [SDK 29]
Build Date: Mon Aug 17 19:06:33 KST 2020
PDA Version: A505FDDU5BTH8 [august 2020, rev8]
Phone Version: A505FXXU5BTH2 [august 2020, rev2]
CSC Version: A505FODM5BTH8 [august 2020, rev8]
Board Platform: UNIVERSAL9610
Modem Platform: SHANNON337
Serial Number: RZ8M935XBKX
Imei: 000000000000000
Network Type: GSM
SIM Status: ABSENT,LOADED
Multisim Config: DSDS
Knox Version: v30
Warranty Bit: 1
Security Patch: 2020-08-01
Repair imei...
The operation is in progress. Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Unsupported modem. Install another firmware and try again.
Finished at local time: [09.13.20 18:15:49]
WorkID: 107286250

Mayıs 2020 ve sonrası Android güvenlik yaması düzeyine sahip cihazlar repair olmuyor.İmkanınız varsa sürüm düşürün.

Araştırdım en düşük 1 mayıs olan buldum. Bildiğiniz bulabileceğim bir yer var mı?

Bende baktım malesef daha düşüğü yok o 1 mayıs olan yazılımı yükleyip deneyin şansınızı.

U5 destekleyen yazılım yok. A50 de U4 oluyor en yüksek. Boxlar için güncelleme beklemeniz gerek

Bende baktım malesef daha düşüğü yok o 1 mayıs olan yazılımı yükleyip deneyin şansınızı.
Orjinal imeileri geriyüklemenin hiçbi yolu yok mu arkadaşlar. 0000 görünüyor ikiside bunu root veya başka bir yolla orjinaline çevirmem gerekiyor. Müşteri yazılım için getirdi yazılım sonrası her iki imeide 000 ve cert ng görünüyor. z3x, Chimera, Eft, Hydra mevcut. Downgrade içinde bir çözüm varsa o da olur?

Orjinal imeileri geriyüklemenin hiçbi yolu yok mu arkadaşlar. 0000 görünüyor ikiside bunu root veya başka bir yolla orjinaline çevirmem gerekiyor. Müşteri yazılım için getirdi yazılım sonrası her iki imeide 000 ve cert ng görünüyor. z3x, Chimera, Eft, Hydra mevcut. Downgrade içinde bir çözüm varsa o da olur?

Şu anda çaresi yok box güncellemesi beklemelisiniz.

Size cihaz imei için mi gelmişti yoksa normal yazılım mı . sadece yazılım attiysaniz büyük ihtimalle daha önce repair olmuş bir cihaz çünkü IMEI status ng ye düşmez . diğer taraftan yazılım sonrası imeiler 000 düşmesi de ilginç bir durum EFT ile orijinal IMEI yazmayami çalıştınız

eft orjinal imei yazmadı mı

Bu u5 güvenlik engeli için ne zaman güncelleme gelecek bilgisi olan var mı

A805F(A80) İÇİN İMEİ REPAİR İŞLEM VARMI!!!! ACİL

imei status ng ye düştüğü için malesef eski imeiler yazılamıyor

Geri
Üst Alt