Yardım Samsung Galaxy A51 Download Moda Girmiyor!

tarumar

Üye
Merhabalar, Samsung A51 (yurt dışından gelme) cihazını bir arkadaş kullanıyordu, Rus romu atilmis imei icin root atilmis falan filan, Android 10 idi güncelleme gelmis ama samsung izin vermiyordu bende Android 11 stock rom atayım dedim ( U' sürümüne baktım) download moda girmiyordu 300k tool ile soktum odin ile flashladım "FAIL" verdi.

Şimdi download moda girmiyor, lütfen yardım edin.

Denenip sonuç alınmayanlar:
Bütün tuşlar*
Şarjı bitirip girmeye calismak*
Adb komut ile denemek*
Reboot bootloader denemek*

Ve aklima gelmeyen denemeler..

NOT: jig olayina hic girmek istemedim, cunku jig de olmazsa arkadasa ne dicem bilmiyorum zaten baya mahcup oldum..

LUTFEN YARDIM

TELEFON: SAMSUNG GALAXY A51 - A515F - U4

Merhabalar, Samsung A51 (yurt dışından gelme) cihazını bir arkadaş kullanıyordu, Rus romu atilmis imei icin root atilmis falan filan, Android 10 idi güncelleme gelmis ama samsung izin vermiyordu bende Android 11 stock rom atayım dedim ( U' sürümüne baktım) download moda girmiyordu 300k tool ile soktum odin ile flashladım "FAIL" verdi.

Şimdi download moda girmiyor, lütfen yardım edin.

Denenip sonuç alınmayanlar:
Bütün tuşlar*
Şarjı bitirip girmeye calismak*
Adb komut ile denemek*
Reboot bootloader denemek*

Ve aklima gelmeyen denemeler..

NOT: jig olayina hic girmek istemedim, cunku jig de olmazsa arkadasa ne dicem bilmiyorum zaten baya mahcup oldum..

LUTFEN YARDIM

TELEFON: SAMSUNG GALAXY A51 - A515F - U4
usb soketin sağlam olduğundan emin olun başka kablo ve deneyin recovery geçiyorsa tuşlar aşağı yukarı kontrol edin kabloyu biraz zorla basdırarak takmayı deneyin(belki soket sorunludur diye) cihaz açıyor ise yazılım mod geçmemesi imkansız gibi

usb soketin sağlam olduğundan emin olun başka kablo ve deneyin recovery geçiyorsa tuşlar aşağı yukarı kontrol edin kabloyu biraz zorla basdırarak takmayı deneyin(belki soket sorunludur diye) cihaz açıyor ise yazılım mod geçmemesi imkansız gibi

Sokette kabloda sorun yok çünkü Adb sideload ile flashlamayı deniyorum görüyor cihazı..

Geri
Üst Alt