Yardım Samsung Galaxy A51 SM-A515F Samsung Logosunda Kalıyor

Ustalar hayırlı işler cihaz U4 sürümünde 3 farklı yazılım denendi yine aynı Samsung Galaxy A51 yazısında kalıyor Download Mode ve Recovery Mode a giriyor onlarda sorun yok sadece sistemi boot etmiyor donanımsal olduğunu düşünüyorum sizce neden yapar bunu?

Ustad A515f U4 Rom Yokki U3 Var Bildigim Kadarıyla fz Falan Olmasınmı Cihaz ?
A515FXXU3BTD4 Dene Bu Repair Yazılımı İçindir

Yok ustam modelden eminim yazılımlar da BURADA ama dediğim gibi 3 farklı rom denendi yine aynı
aynı sorun bendekı cıhazdada var samsung yazısı gelıyor sısteme gırınce ekran kararıyo bende bır turlu bulamadım sorununu donanımsal oldugunu snmıyorum sureklı denıyorum farklı yazılımları ama gene aynı

arkadaşlar benim telefonda az önce oyundayken takılı kaldı recovert moduna bile girmiyor ne yapıcam garanti çözebilirmi acaba
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

oyundayken takılı kaldı kapattım telefonu daha sonra samsung logosunda kalıyor hiçbir türlü recovery moduna falan girmiyor

arkadaşlar telefonun garantisi var fakat şuan pandemiden dolayı yasak var götürürsem içindeki verileri sıfırlarlarmı acaba içinde önemli dosyalarım ve şifrelerim vardı bir çözümü yokmudur acaba

arkadaşlar yardımcı olursanız sevirim

arkadaşlar telefonun garantisi var fakat şuan pandemiden dolayı yasak var götürürsem içindeki verileri sıfırlarlarmı acaba içinde önemli dosyalarım ve şifrelerim vardı bir çözümü yokmudur acaba

Yeniden başaltmaya zorlayın.Ses kısma+güç tuşuna 7 saniyeden fazla basın yeniden başlayacaktır.Açılırsa sorun yok açılmazsa bir sıkıntı var demektir.

Bendede şuan aynı sorun var. cihaz download moda giriyor u4 sürümü yazılım denendi ama açılmıyor. recovery moda da alamadım.

Geri
Üst Alt