Samsung Galaxy A51 SM-A515F U3 ROOT

merhabalar magisk ile ap kısmından patchli şekilde yükledikten sonra cihaz download moddan çıkmıyor ve başlamıyor. çözümü nedir bilen var mı
cihazda şu yazılar yazmakta
odin mode AVB fail
Error verifying vlmeta... ok_not_signed

merhabalar magisk ile ap kısmından patchli şekilde yükledikten sonra cihaz download moddan çıkmıyor ve başlamıyor. çözümü nedir bilen var mı
cihazda şu yazılar yazmakta
odin mode AVB fail
Error verifying vlmeta... ok_not_signed
Önce bootloader kilidi açın. Sonra eftsu sitesinden uygun root dosyasını indirip kullanın.

vbmeta hatası aldıysanız önce tekrar U3 yükleyin (ben A515FXXU3BTF4 sürümü kullanıyorum) repair yapın
sonra odinden bunu yükleyip recoveryden factory reset data yapın cihaz açıldıktan sonra kurulum ekranını geçin wifi bağlayın magisk canary apk kurun ek kurulum isteyecek onaylayın cihaz rebootlanacak patch cert yapın işlem tamam
eğer hata verir de patch yapmaz ise magisk ayarlarından güncelleme kanalını canary işaretleyin magisk güncelleme bildirimi verecektir güncelleyin daha sonra tekrar patch yapın %100 olacaktır..

EFTSU sitesinde ücretsiz. Tool vesaire var. EFT Dongle olamasına da gerek yok.
Ustam Allah razı olsun ben bu güne kadar magisk ile boşuna uğraşıyormuşum her işte bir hayır var iyiki sabah magisk yapamamış bende sizden bu yöntemi öğrenmiş oldum eft su ingilizce ama az ingilizcesi olan flashtool ile halledebilir teşekkürler kolay gelsin

A515F eft su sitesinde bulamadım

ustam silmişim bende ya evet eft sıtesıne gırılmıyor

patched boot.img with magisk manager
100% rooted done

Sent from my iPhone using Tapatalk

tşk ederim evet varmış arama bolumu varmıs ordan arattırarak buluyormusuz kategorıde yer almıyor bende ordan bakmıstım
Nasıl var arkadaş ben niye bulamadım ne yaptınızda buldunuz ctrl f yapıyorum çıkan küçük bölüme model yazıyorum listede yok A510F den sonra A516F ye geçiyor hemen 515 i göremedim

Nasıl var arkadaş ben niye bulamadım ne yaptınızda buldunuz ctrl f yapıyorum çıkan küçük bölüme model yazıyorum listede yok A510F den sonra A516F ye geçiyor hemen 515 i göremedim
sağ orta kısımda Search: var ordan arat

arkadaşlar cihaza root attım magisk yükledim repair yaptım herşey ok ancak patch yaptığımda yeniden başlattı sonra download moda aldı ve orda kaldı çıkmıyor resetliyorum geri giriyor. Var mı yardımcı olabilecek..

arkadaşlar cihaza root attım magisk yükledim repair yaptım herşey ok ancak patch yaptığımda yeniden başlattı sonra download moda aldı ve orda kaldı çıkmıyor resetliyorum geri giriyor. Var mı yardımcı olabilecek..
cihaza orjinal romu tekrar yükleyin root yapmadan önce repair yapın daha sonra root yapın ve patch sertificate deyin olacaktır
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

cihaza orjinal romu tekrar yükleyin root yapmadan önce repair yapın daha sonra root yapın ve patch sertificate deyin olacaktır
birde mümkünse eft su ile root yapın magisk ile yapıyorsanız eğer üzerinde olan yazılımı el ile magisk yükleyin hazır root kullanmayın

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

birde mümkünse eft su ile root yapın magisk ile yapıyorsanız eğer üzerinde olan yazılımı el ile magisk yükleyin hazır root kullanmayın
Sorunu Aynı gün çözdüm sorun Magisk ile alakalı. Eftsu ile sorunsuz yaptım

Geri
Üst Alt