Samsung Galaxy A6 SM-A600F/DS Root İsteği

masmavi-19

Üye
Selam arkadaşlar sitedeki silivriserdar ustamızın vermiş oldugu dosyayı odinle yüklemeye çalıltıgımda sonunda hata alıyorum cihaz çalışır durumda android 8.0 yazılım
A600FJXU3ARL2 güvenlik yaması 1 Aralık 2018 frp off oem lock off
Cihazda oem unlock kapalı idi açtım tüm veriler silinsinmi diye uyarı aldım sildi ama şu an geliştirici seçeneklerinde oem unlock göremiyorum yardım lütfen

Selam arkadaşlar sitedeki silivriserdar ustamızın vermiş oldugu dosyayı odinle yüklemeye çalıltıgımda sonunda hata alıyorum cihaz çalışır durumda android 8.0 yazılım
Cihazda oem unlock kapalı idi açtım tüm veriler silinsinmi diye uyarı aldım sildi ama şu an geliştirici seçeneklerinde oem unlock göremiyorum yardım lütfen
Ne Hatası ALıyorsunuz Cİhazı Download Mode ALıp Resim Atarmısınız

Cİhazz Rmm prenormal miracle c***k işe yaramadı oyüzden hata alıyorum odinde yüklüyor boot dosyasnı en sonda fail

Manuel olarak rmm kaldırabilirsiniz.
Combination yüklemeniz lazım önce. Sonra iroot ile root yapıp halabtool ile rmm bypass ediliyor.

Geri
Üst Alt