Çözüldü Samsung Galaxy A6 SM-A600FN IMEI Repair İşlemi

erencifci

Üye
Herkese merhaba. Yurtdışından gelen A600FN model telefonum kayıtsız olduğundan dolayı IMEI Repair düşünüyorum bunu nasıl yapabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

EDİT=ÇÖZÜLDÜ

1. Cihazın original cert yedeğini Chimera Tool ile alın.

2. Ardından alınan cert yedeklerinin üzerinde oynama yapın ve imei numaralarını yazın. 2 sim ise 2 kere read cert yapın sim 1 ve sim 2 olarak.

3. Ardından Write Cert yapın.

4. IMEI Repair olmuş olacak.

5. Sonra Chimera Tool ile Patch işlemi yapın işlem tamam.

NOT = Denenmiş ve test edilmiştir. Chimera Tool üzerinde Patch varsa ve IMEI Repair yoksa bu yöntemi uygulayın.

Tabi tüm yedekleri düzgünce alıp bu işlemleri yapın.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese merhaba. Yurtdışından gelen A600FN model telefonum kayıtsız olduğundan dolayı IMEI Repair düşünüyorum bunu nasıl yapabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
MErhaba Hoşgeldiniz Hocam IMEI Repair İşlemini Chimera Boxla Yapabilirsiniz

Chimera A6 yı desteklemiyor diye biliyorum hocam
Bugün Chimera Tool baktık şu an destek yok. Yani IMEI Repair kapalı gözüküyor.

c4cf306716e5f34afb5554d9acad616d.jpg

e427bde30106a8f6110762ff3a81ea1e.jpg

A600fn u3 de yapılıyormu ustalar?

Octoplusla combination root üzerinden denedim done yazdı amma deyişen bir şey olmadı. Gcpro reset efs yapamadı

Normal yazılım+root üzerinden de octoplus done yazıyor amma deyişmiyor...

Yanlış anlamayın, deneyen tecrübesi olan birinin önerisi lazım

Yanlış anlamayın, deneyen tecrübesi olan birinin önerisi lazım
Neyin Tecrübesi Anlamadım Octopls Boxta Cihaza IMEı Repair İşlemi Ypaılıyor Zaten Yaptım Diyip Yazdırmadığı Taktirde OCtoplus Silip Tekerar Kurun Ve Samsung Driveleri Tekrardan Kruun Yapın Yapacağınız İşlem Bu Cihazı Tamamen Yeniden Yapmıyorsunuz İşlem Yapmadan Önce Rootlayıp Cihazın Bütün Yedeğini Alıp İşlemlere Başlamak...

Neyin Tecrübesi Anlamadım Octopls Boxta Cihaza IMEı Repair İşlemi Ypaılıyor Zaten Yaptım Diyip Yazdırmadığı Taktirde OCtoplus Silip Tekerar Kurun Ve Samsung Driveleri Tekrardan Kruun Yapın Yapacağınız İşlem Bu Cihazı Tamamen Yeniden Yapmıyorsunuz İşlem Yapmadan Önce Rootlayıp Cihazın Bütün Yedeğini Alıp İşlemlere Başlamak...
octoplus imei repair yapiyor u1 rivizyon
u3 yapamiyor yaziyor yapildi amma yapmiyor

Geri
Üst Alt