• z3x Yeni Sürüm Yayınlandı!

Android 8 ve 9 Sürümleri için repair işlemlerini yapabiliyor.

Bu işlemler için hesabınızda Kredi olması gerekmekte.

GsmTurkey Güvencesiyle kredi almak için Telegram Grubumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://t.me/gsmturkeynet

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
16,012
17,272
113
36
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A6 SM-A600FN cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Cihazın üzerindeki yazılım A600FNXXU3ARH3 buydu.

Root İşlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve Ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

meksikan

Yeni Üye
25 Ağu 2018
34
21
8
45
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A6 SM-A600FN cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Cihazın üzerindeki yazılım A600FNXXU3ARH3 buydu.

Root İşlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve Ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]

25 Eyl 2018
164
96
28
Oem kilit açmak için sıfırlama istedi sıfırladım, only official released binaries are allowed to be flashed ( BOOT ) hatası veriyor.

hrncck87

Yeni Üye
21 Kas 2018
3
2
3
merhaba boot yükledim sorunsuz konudaki yazılım ile magisk kendim kurdum işlemleri yapıyorum fakat güncelle bölümünde magiskin üstteki yüklü değil yazıyor

Üst Alt