Çözüldü Samsung Galaxy A6 SM-A600FN U7 Android 10 Patch Certificate İşlemi

Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A6 SM-A600FN U7 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Repair Network
Gizli İçerik
photo_2020-10-19_13-45-15.jpg

teşekkürler emeğine sağlık işlemi yapınca tek sime düştü çift hattan bilginiz varmı ?

valla anlamadım direk yazdım rootan sonra açıldı tel sim2 iptal oldu sim1 aktif oldu

direk 2 ye yazdım 1e yazmadım ondan oldu sonra geri 1 e yazdım tek hatlı kullancak verdim öyle zaten tek hattı vardı npim:)

iyi aksamlar bende kg state var diye root olmuyor oem gozukmoyo chimerada bile hata aldim

bendede ayni hata chimea rrm remove yapmiyor\

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A6 SM-A600FN U7 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Repair Network
[Gizli içerik]

ustam merhaba bende a600 fn var şu an onlan uğraşıyorum üzerinde s7 android 10 var ( a600fnxxs7ct1 )ama oem ve rmm sorunum var her yötemi denedim oem açılmadığından root yapamıyorum, cihaz ng ye düşmüştü onun için uğraşıyordum, elimde chimerada var, ne yapmam gerkli yardımcı olursanız sevinirim..

Tarih doğru kalsın wifi ile en az bir dakikalık video izle oem gelmesi lazım,yoksa senin cihaz bootloader kapalımı??download moda aldığında ses yükseltme tuşuna az uzun basılı tut bootloader kilidi açılır

Tarih doğru kalsın wifi ile en az bir dakikalık video izle oem gelmesi lazım,yoksa senin cihaz bootloader kapalımı??download moda aldığında ses yükseltme tuşuna az uzun basılı tut bootloader kilidi açılır
dediğiniz şekildede yaptım 15 dakka video bile izledim, bl kapalı gibi download da geçiş yapamıyorum yükseltme tuşuna basınca..

dediğiniz şekildede yaptım 15 dakka video bile izledim, bl kapalı gibi download da geçiş yapamıyorum yükseltme tuşuna basınca..
Merhaba ustam, cihazı kapattıktan sonra 10 sn kadar bekleyin, sonra ses açma ve ses kısma tuşlarına basılı tutarak pc ye bağlı olan usb kabloyu takın download moduna geçiş yapacaktır.

Repair Network
[Gizli içerik]

Allah razi olsun. Aynen yaptim amma NG de kaldi

Geri
Üst Alt