ebircan35

Üye
arkadaşlar Samsung Galaxy A710K 7.0 U2 Türkçe Stock Rom çalışması tamamlandı.
Full türkçe yapıldı. Ayrıca preroot firmwaredir. ilave olarak sim unlock yapılmıştır.

TR sitelerinde A710F U2 tek burada. Odin ile flash yapılabilri. Yazılım free değildir. Foruma 50 TL bağış yaparak satın alabilirsiniz.

Not: unutmayınız burası ortak paylaşım platformu olabilir. Ama Forumun ciddi manada giderleri var. ve saatler süren bir emek ile hazırlandı. Herkese iyi forumlar.

Screenshot_20181216-234857.png

Screenshot_20181216-234916.png

Screenshot_20181216-234925.jpg

Screenshot_20181216-234941.png

Son düzenleme:
arkadaşlar Samsung Galaxy A710K U2 Türkçe Stock Rom çalışması tamamlandı.
Full türkçe yapıldı. Ayrıca preroot firmwaredir. ilave olarak sim unlock yapılmıştır.

TR sitelerinde A710F U2 tek burada. Odin ile flash yapılabilri. Yazılım free değildir. Foruma 50 TL bağış yaparak satın alabilirsiniz.

Not: unutmayınız burası ortak paylaşım platformu olabilir. Ama Forumun ciddi manada giderleri var. ve saatler süren bir emek ile hazırlandı. Herkese iyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 1705

Ekli dosyayı görüntüle 1706

Ekli dosyayı görüntüle 1707

Ekli dosyayı görüntüle 1708
Emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş. EFT Dongle iyidir. :D

Emeğine Sağlık Ustam Güzel Paylaşım Olmuş..

Konu hortlamış gibi olacak ama kusura bakmayın,
Rom'un herhangi bir bugu vs var mı?
U1 ile u2 arasındaki tam olarak ne farklar var bir de?
Cevaplarsanız sevinirim ona göre hareket edeceğim.

Konu hortlamış gibi olacak ama kusura bakmayın,
Rom'un herhangi bir bugu vs var mı?
U1 ile u2 arasındaki tam olarak ne farklar var bir de?
Cevaplarsanız sevinirim ona göre hareket edeceğim.

Stock romun sadece türkçeleştirilmiş halidir. Icinde root hazir sekilde gelir.
U1 u2 farki guvenlik guncellemeleri icerir. U2 yuklerseniz tekrar u1 yukleme sansiniz yoktur. Gozle görülür bir fark gomek zor.

Stock romun sadece türkçeleştirilmiş halidir. Icinde root hazir sekilde gelir.
U1 u2 farki guvenlik guncellemeleri icerir. U2 yuklerseniz tekrar u1 yukleme sansiniz yoktur. Gozle görülür bir fark gomek zor.
Anladım Teşekkür ederim. U2 stock var zaten şuan, duruma göre yazayım ben tekrar.

Bir sorum daha olacak. Telefonun imei sini sorguladığımda IMEI NUMARASI KAYITLIKaynakİthalat yoluyla kaydedilen IMEI şeklinde çıkıyor. Fakat telefona simkart takınca şebeke gelmiyor. Bu sim kart kilidinden kaynaklı mı? Ben bir arkadaştan almıştım cihazı. Normal kullanırken sıkılıp rom attım. Bu duruma geldi. Ben imei gitti diye düşünüyordum ama hala kayıtlı görünüyor. Bu sim kilit ise hiç kayıt ıslemı uğraşmayayım ve sizin romu alayım. Hem türkçe olur hem size katkım olur.
@adnanmirsad56

Son düzenleme:
Bir sorum daha olacak. Telefonun imei sini sorguladığımda IMEI NUMARASI KAYITLIKaynakİthalat yoluyla kaydedilen IMEI şeklinde çıkıyor. Fakat telefona simkart takınca şebeke gelmiyor. Bu sim kart kilidinden kaynaklı mı? Ben bir arkadaştan almıştım cihazı. Normal kullanırken sıkılıp rom attım. Bu duruma geldi. Ben imei gitti diye düşünüyordum ama hala kayıtlı görünüyor. Bu sim kilit ise hiç kayıt ıslemı uğraşmayayım ve sizin romu alayım. Hem türkçe olur hem size katkım olur.
@adnanmirsad56
Sim kart takınca şifre isteyen siyah bir ekran geliyorsa sim kilidi var demektir.
*#0011# tuşlayıp imei status kısmına bakın NG - OK yada Pass mı yazıyor

Sim kart takınca şifre isteyen siyah bir ekran geliyorsa sim kilidi var demektir.
*#0011# tuşlayıp imei status kısmına bakın NG - OK yada Pass mı yazıyor
Telefonun ayarlar bolumunde sim kart bolumunde oparator vs cıkıyor hepsı.
dedıgınızı yaptıgımda ıse İMEİ STATUS bolumunde NG yazıyor sadece.
Mobil ağ seçenekleride cıkmıyor lte vs secmek ıcın..

Son düzenleme:
Telefonun ayarlar bolumunde sim kart bolumunde oparator vs cıkıyor hepsı.
dedıgınızı yaptıgımda ıse İMEİ STATUS bolumunde NG yazıyor sadece.
Mobil ağ seçenekleride cıkmıyor lte vs secmek ıcın..
Hocam Elinizde Box Varsa PAtch İşlemi Yaparsanız Şebeke Gelecektir

İşe yaramaz ozaman o dosya :) Geçmiş olsun diyelim yinede
Teşekkür ederim. Öyle oldu o yedeği sileceğim artık. Patch atılsın düzelsin temiz bir yedek alırım koyarım kenara. S3 ve Note 3 'üm varken çok uğraşmıştım cihazlarla ama sonra bakamaz oldum. Vakit bulamıyorum uğraşacak. Çok teşekkür ederim yardımlar için.

bu yazılım mevcutmudur acaba ucretsiz olarak tabi :)

arkadaşlar Samsung Galaxy A710K 7.0 U2 Türkçe Stock Rom çalışması tamamlandı.

Ekli dosyayı görüntüle 1705

Ekli dosyayı görüntüle 1706

Ekli dosyayı görüntüle 1707

Ekli dosyayı görüntüle 1708
Admin foruma nasıl 50 tl bağış yapıyoruz,hiç bir link veya bilgi yok.Dua ederekmi bağış yapacağız :)

Geri
Üst Alt