Çözüldü Samsung Galaxy A7 2017 A720F Screen Lock Reset Without Lost Data

braveturks

Üye
Samsung Galaxy A7 2017 A720F Screen Lock Reset Without Lost Data
Arkadaşlar merhaba elimde A720F var. İçindeki bilgiler silinmeden ekran kilidinin kırılması lazım. Elimde EFT, Z3x ve Octoplus var. Elimdeki bu materyaller şu anki güncel sürümler ile içindeki veriler silinmeden ekran kilidi kırılacak gibi durmuyor. Daha önce böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu? Çözüm öneriniz var mı?
WhatsApp Image 2018-10-09 at 20.31.57.jpeg

WhatsApp Image 2018-10-09 at 20.35.54.jpeg

Samsung Galaxy A7 2017 A720F Screen Lock Reset Without Lost Data
Arkadaşlar merhaba elimde A720F var. İçindeki bilgiler silinmeden ekran kilidinin kırılması lazım. Elimde EFT, Z3x ve Octoplus var. Elimdeki bu materyaller şu anki güncel sürümler ile içindeki veriler silinmeden ekran kilidi kırılacak gibi durmuyor. Daha önce böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu? Çözüm öneriniz var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 742

Ekli dosyayı görüntüle 743
EFT Dongle SM-A720F U3 yapıyor. Son güncelleme de var.

Son güncellemede göremedim. Hocam kontrol ettim. A710F var.

Hocam yayınladıkıları güncelleme haberinde A720F U3 var. Ama EFT yi açınca ilgili sekmeden A720F yok. Ben de bu işten bir şey anlamadım.
Akşam baktım SM-A720F U3 için vardı. Komple silin yeni exe indirip kurun.

Arkadaşlar yöntem burada videolu anlatım.

Arkadaşlar işlem başarılı. İçindeki veriler silinmeden ekran kilidi kırıldı. Yukarıda yer alan görsellerde belirtilidiği FRP ON.

Arkadaşlar işlem başarılı. İçindeki veriler silinmeden ekran kilidi kırıldı. Yukarıda yer alan görsellerde belirtilidiği FRP ON.
Videodaki adımlar mı takip edildi hocam.
Banada bugün u5 sürümü geldi. android 8. Desteklemiyor diye sıfırlmaka zorunda kaldık.
Eft de a720f modelinde en son u4 sürümüne kadar desteklediği yazıyor

EFT Dongle alan pişman olmaz. Adım adım ilerliyorlar.

Geri
Üst Alt