Samsung Galaxy A7 2017 SM-A720F TWRP İsteği

• Konbuyu başlatan berkinn
  • Başlangıç tarihi
B

berkinn

Arkadaşlar merhaba twrp yüklemek istiyorum fakat bir sorunum var bu no dm verify işini yapmamız gerekiyormuş eski telefonumda böyle bir şey yoktu da elinde detaylı anlatım olan gönderirse sevinirim.

A7 cihazının mroot dosyası ve twrp dosyası sitemizde mevcut hocam bakabilirsiniz

Veya eft dongle ile o hata giderilebilir

Hüseyin abi senin açtığım konuda sadece root dosyası ve twrp vardı anlatım baktım internetten yabancı kaynaklardan hepsi geliştirmiş bişeyleri

Geçiştirmiş yazcaktım telefon düzeltmiş. Adam akıllı düzgün bi rehber bulamadım da

Ücretli bir araç kullanmadım hiç eve gidince tutoriallardan bakıp denicem sonucu yazarım. Dm verify telefona göre değişir mi?

Ücretli bir araç kullanmadım hiç eve gidince tutoriallardan bakıp denicem sonucu yazarım. Dm verify telefona göre değişir mi?
Ustam Güzelşe Araştrııp Öyle Deneyin Daha Kötü Sonuclar Cıkmaması İcin Cihazınız A720f Ona Göre Bu Hatanın Cözümünüü Arayın Elinizde Eft Dongle Olsaydı Sizin İCin Rahat Oldu

Sorun çıkacağını pek düşünmüyorum gm 4g ile bu twrp rom işleri çok yaptım ama samsung da dm verify olayını bilmediğim için

Arkadaşlar nedir bu no dm verify şeyi yapmasam olmuyor mu ya

a720f mroot attım ama şimdi rmm aktif oldu onuu nasıl kaldıra bilirim

Geri
Üst Alt