system binary blocked diyincemi combination yükleyeyim ve yükleyince herhangi bir ayar yapmalimiyim ?
Hocam adb etkinleştirin ve yazılımı dediğim gibi yükleyin işe yaramazsa tekrar combination yükleyip yazılımı Z3x ile system sboot recovery boot yükelemi deneyin

system binary blocked diyincemi combination yükleyeyim ve yükleyince herhangi bir ayar yapmalimiyim ?
O hatayı vermesinin nedeni root yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatmanızdan kaynaklı.
Root yaptıkan sonra telefonu yeniden başlatmadan Kg unlcok yapmanız gerek

Hocam adb etkinleştirin ve yazılımı dediğim gibi yükleyin işe yaramazsa tekrar combination yükleyip yazılımı Z3x ile system sboot recovery boot yükelemi deneyin
Beni anlamadınız (kullanıcıyım ben ) kombinasyon ile cihaza magisk root yüklemek istiyorum kısacası bu sorum

Beni anlamadınız (kullanıcıyım ben ) kombinasyon ile cihaza magisk root yüklemek istiyorum kısacası bu sorum
Hocam Sizi Anladım Size Dediğim Yöntemi Yapın Cihaz Prenromalddan Cıkarsa İstediğiniz Gibi Rootlarsınız Zaten

Yazdıklarımızı lütfen dikkatlice okuyunuz. Hepimiz bu işleri yapıyoruz ve size bilgi veren ustalar hergün uğraşıyor bu ve benzeri işlemler ile, önce cihazın prenormal sorununu ortadan kaldırın ardından root işlemine geçiniz.​

Geri
Üst Alt