Çözüldü Samsung Galaxy A7 2017 SM-A720F Yazılım Sorunu

Herkese hayırlı işler cihaz çalışır halde geldi ve yazılım atılacaktı U7 Oreo 4 parçalı yazılım indirip denedim ama hepsinde system de hata verdi çözümü bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

COMBINATION da sıkıntı yok sorunsuz yazıyor cihaza ama Stock ROM da system.img.lz4 de sorun çıkarıyor

Sorun çözüldü COMBINATION dan sonra ve orijinal kablo ile cihaz sorunsuz yedi yazılımı

Not: U7 COMBINATION sadece octoplus server da bulabildim bilginiz olsun... Herkese iyi forumlar.

kablom orjinal benim stock rom atıyorum sonuna kadar geliyor . hidden.img hatası veriyor benim . combanation yüklerken sıkıntı yok.

2 yerden rom indiridim yükledim iksinde de aynı sorun var.

çözümü bilen yardım edebilir mi?

tesekkürler

kablom orjinal benim stock rom atıyorum sonuna kadar geliyor . hidden.img hatası veriyor benim . combanation yüklerken sıkıntı yok.

tesekkürler
Hidden.img yüklemeye gerek yok. Rom içinden çıkarın öyle yükleyin.

tesekkürler

Download mode da ekran görüntüsü atar mısın? Yazılar net olacak şekilde.

Bende de aynı problem ver u9 sürümü yükleyemiyorum system.img.lz4 te hata veriyor. Combination da aynı şekilde yüklenmiyor. 2 ayrı usb kablosu 3 port denedim. Z3X, Odin denedim yine yüklemedi.

Ekli dosyalar

• IMG_20230317_190154.jpg
    IMG_20230317_190154.jpg
    104.6 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20230317_190108.jpg
    IMG_20230317_190108.jpg
    3.4 MB · Görüntüleme: 9
Bende de aynı problem ver u9 sürümü yükleyemiyorum system.img.lz4 te hata veriyor. Combination da aynı şekilde yüklenmiyor. 2 ayrı usb kablosu 3 port denedim. Z3X, Odin denedim yine yüklemedi.

BUNU dener misin? Eğer olmazsa boxta hata aldığında cihazda da kırmızı yazı ile bir hata mesajı olması gerek onu da atar mısın?

Geri
Üst Alt