N

Nbrios

Sevgili GSM Turkey ailesi Bu konumuzda sizlere SM-750F/FN/G/GN Modellerinin Chimera üzerinden Patch Yapılması için gerekli olan Root ve TWRP Dosyalarını Paylaşmak bulunmaktayız.

Bu konuda Atomu çekirdeğinden ayırma yada World First vs değil. Bu konu tamami ile özgün içerik olup. Sizlere Konu hakkında Türkçe Döküman Rehber olmak amaçlı açılmıştır.

Not: Patch İşlemi için Cihazınıza 9.0 Yazılımını Yüklemeniz gerekmektedir.

Twrp + Root Verilmiş olan dosyayı indirin.

Elinizde OTG yada Sdcard içerisine atınız.
Bu işleme başlamadan evel cihazınızda KG unlock yapmanız gereklidir. Chimera üzerinden. Prenormal moddan çıktıktan sonra cihazınıza.

1. Verilmiş olan Twrp_3.2.3-1_a750_251218.tar dosyasını odin ile AP yada PDA kısmına yükleme yapınız ve option sekmesinden Auto Reboot kısmındaki tik işaretini kaldırınız.

2. Twrp yüklendikten sonra cihazınızı Ses Açma ve Power basılı tutunuz ve samsung yazısını görünce powerdan çekiniz ses açma basılı kalsın ve twrp açınız.

3. Wipe kısmına gelip format data kısmında açılan sekmeye yes yazıp tik işaretine tıklayınız.

4. Recovery ekranına tekrardan dönün install kısmından kaynağınız ney ise Sdcard yada OTG seçiniz.

5. Sırası ile bu dosyaları yükleyiniz. install: no-verity-opt-encrypt-6.0.zip install: RMM-State_Bypass_Mesa_v2.zip install: Magisk-v18.1.zip

6. Recovery ekranına tekrar dönün ve wipe advanced kısmından wipe data, cache and dalvik/art cache işaretleyip format atınız. ve reboot edip yeniden başlatınız.

7. Dosya içerisinde ki Magisk Apk dosyasını ister dosya yöneticisinden istersenizde adb komutu ile Komut satırını bulunan klasörden çalıştırıp (adb install -r MagiskManager-v7.0.0.apk) bu kod ile yükleme yapabilirsiniz.

8.Kurulan Magisk Manager Kısmına girip oradan ayarlar ve Yetkili kullanıcı sekmesinden otomatik yanıt kısmından izin ver yapınız.

Not: Bu kısımda Magisk Yüklü değil hatası alırsanız Wifi bağlayıp hem manager hemde magisk sürümünü yükleme yapabilirsiniz.

Hayırlı olsun şimdiden :) Takıldığınız yer olduğunda Forum arkadaşlarımızdan destek alabilir sorunlarınızı yazabilirsiniz.
İyi Bayram Geçirmeniz Dileğiyle Hayırlı Bayramlar GSM Turkey Ailesi....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili Gsmturkey ailesi Bu konumuzda sizlere SM-750F/FN/G/GN Modellerinin Chimera üzerinden Patch Yapılması için gerekli olan Root ve TWRP Dosyalarını Paylaşmak bulunmaktayız. Bu konuda Atomu çekirdeğinden ayırma yada World First vs değil. Bu konu tamami ile özgün içerik olup. Sizlere Konu hakkında Türkçe Döküman Rehber olmak amaçlı açılmıştır. Not: Patch İşlemi için Cihazınıza 9.0 Yazılımını Yüklemeniz gerekmektedir.

Twrp + Root Verilmiş olan dosyayı indirin. Elinizde OTG yada Sdcard içerisine atınız. Bu işleme başlamadan evel cihazınızda KG unlock yapmanız gereklidir. Chimera üzerinden. Prenormal moddan çıktıktan sonra cihazınıza.
1. Verilmiş olan Twrp_3.2.3-1_a750_251218.tar dosyasını odin ile AP yada PDA kısmına yükleme yapınız ve option sekmesinden Auto Reboot kısmındaki tik işaretini kaldırınız.
2. Twrp yüklendikten sonra cihazınızı Ses Açma ve Power basılı tutunuz ve samsung yazısını görünce powerdan çekiniz ses açma basılı kalsın ve twrp açınız.
3. Wipe kısmına gelip format data kısmında açılan sekmeye yes yazıp tik işaretine tıklayınız.
4. Recovery ekranına tekrardan dönün install kısmından kaynağınız ney ise Sdcard yada OTG seçiniz.
5. Sırası ile bu dosyaları yükleyiniz. install: no-verity-opt-encrypt-6.0.zip install: RMM-State_Bypass_Mesa_v2.zip install: Magisk-v18.1.zip
6. Recovery ekranına tekrar dönün ve wipe advanced kısmından wipe data, cache and dalvik/art cache işaretleyip format atınız. ve reboot edip yeniden başlatınız.
7. Dosya içerisinde ki Magisk Apk dosyasını ister dosya yöneticisinden istersenizde adb komutu ile Komut satırını bulunan klasörden çalıştırıp (adb install -r MagiskManager-v7.0.0.apk) bu kod ile yükleme yapabilirsiniz.
8.Kurulan Magisk Manager Kısmına girip oradan ayarlar ve Yetkili kullanıcı sekmesinden otomatik yanıt kısmından izin ver yapınız.
Not: Bu kısımda Magisk Yüklü değil hatası alırsanız Wifi bağlayıp hem manager hemde magisk sürümünü yükleme yapabilirsiniz.
Hayırlı olsun şimdiden Hayırlı olsun :) Takıldığınız yer olduğunda Forum arkadaşlarımızdan destek alabilir sorunlarınızı yazabilirsiniz.
İyi Bayram Geçirmeniz Dileğiyle Hayırlı Bayramlar GsmTurkey Ailesi....
Eline sağlık ustam. Güzel anlatım olmuş

Emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş.

teşekkürler usta

( Recovery ekranına tekrar dönün ve wipe advanced kısmından wipe data, cache and dalvik/art cache işaretleyip format atınız. ve reboot edip yeniden başlatınız.) bu ksımdan sonra açılıp kapanıyor nerde eksık yapmıs olabılrım

Teşekkürler güzel paylaşım

( Recovery ekranına tekrar dönün ve wipe advanced kısmından wipe data, cache and dalvik/art cache işaretleyip format atınız. ve reboot edip yeniden başlatınız.) bu ksımdan sonra açılıp kapanıyor nerde eksık yapmıs olabılrım
Noverty
Tmm
Magisk Bunlari kurdunuz mu sırasıyla

Noverty
Tmm
Magisk Bunlari kurdunuz mu sırasıyla
evet hepsini yazili oldugu gibi yaptim sonra wipe advance gelip oradan chace data ve dalvili isaretletledim sonra oku ileri ittim reboot dedim karsima install trwp ustundede do not instal twrp yazdi do not dedim oyle sonrasi samsung yazisi

Teşekkürler ustam eline sağlık anlatım harika olmuş.

)(Bu kısımda Magisk Yüklü değil hatası alırsanız Wifi bağlayıp hem manager hemde magisk sürümünü yükleme yapabilirsiniz.) bu kısmından sonra yeniden başlatıldıgında samsung yazısı gelip gidiyor dunden beridir uğrasıyorum yokmu el atıcak bir üstad...

)(Bu kısımda Magisk Yüklü değil hatası alırsanız Wifi bağlayıp hem manager hemde magisk sürümünü yükleme yapabilirsiniz.) bu kısmından sonra yeniden başlatıldıgında samsung yazısı gelip gidiyor dunden beridir uğrasıyorum yokmu el atıcak bir üstad...
Cihazda prenormal olabilir.

ustam eline sağlık.
bende Magisk Manager çalışmıyor supersu yükleyemiyorum

teşekkür ederim ilginize nasıl kolntrol edeceğimi. yada uygun moda nasıl getireceğimi bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz

bu moddan nasıl çıkartacağım. hangi uygulama ile yada menü ile

Sevgili GSM Turkey ailesi Bu konumuzda sizlere SM-750F/FN/G/GN Modellerinin Chimera üzerinden Patch Yapılması için gerekli olan Root ve TWRP Dosyalarını Paylaşmak bulunmaktayız.

Bu konuda Atomu çekirdeğinden ayırma yada World First vs değil. Bu konu tamami ile özgün içerik olup. Sizlere Konu hakkında Türkçe Döküman Rehber olmak amaçlı açılmıştır.

Not: Patch İşlemi için Cihazınıza 9.0 Yazılımını Yüklemeniz gerekmektedir.

Twrp + Root Verilmiş olan dosyayı indirin.

Elinizde OTG yada Sdcard içerisine atınız. Bu işleme başlamadan evel cihazınızda KG unlock yapmanız gereklidir. Chimera üzerinden. Prenormal moddan çıktıktan sonra cihazınıza.

Hayırlı olsun şimdiden :) Takıldığınız yer olduğunda Forum arkadaşlarımızdan destek alabilir sorunlarınızı yazabilirsiniz.

İyi Bayram Geçirmeniz Dileğiyle Hayırlı Bayramlar GSM Turkey Ailesi....
benim 8 miş 9 indiriyorum şuanda bakalım

bu moddan nasıl çıkartacağım. hangi uygulama ile yada menü ile

Geri
Üst Alt