looupss

Genel Moderator
Samsung Galaxy A7 (2018) SM-A750F FRP SM-A750G/DS FRP
Galaxy-A-ailesi-genisliyor-Samsung-Galaxy-A7-2018-sizdirildi.jpg

1. Samsung Galaxy A7 (2018) (SM-A750F)

1. Samsung Galaxy A7 (2018) (SM-A750FN)

2. Samsung Galaxy A7 (2018) (SM-A750G)

2. Samsung Galaxy A7 (2018) (SM-A750GN)

COMBINATION_FAC_FA80_A750FNXXU1ARJ2 yüklüyorum. Combinasyonda dahi usb hata ayıklama kapalı. Sonra full atıyorum. sboot boot recovery system secerek dosyayı yüklüyorum ama nafile. FRP yi acmiyor

Full sürüm de A750FXXU1ARII_A750FOJM1ARII_AFR bunu kullanıyorum

COMBINATION_FAC_FA80_A750FNXXU1ARJ2 yüklüyorum. Combinasyonda dahi usb hata ayıklama kapalı. Sonra full atıyorum. sboot boot recovery system secerek dosyayı yüklüyorum ama nafile. FRP yi acmiyor

Full sürüm de A750FXXU1ARII_A750FOJM1ARII_AFR bunu kullanıyorum
Bütün işlemleri odin son sürüm ile yapın.

hepsini son sürüm ile yapıyorum.
Önce Combination dosyasını yükleyin. sonra cihazın usb hata ayıklama ve varsa oem kilidini açın. Sonra hesap makinesini açın *#0808# yapın ve en alttaki seçeneği seçip reboot deyin. Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra download mode alın.

Odin son sürüm açın ve aşağıdaki şekilde yükleme yapın.

BL > BL
AP > AP
CP > CP
CSC > HOME CSC

Combinasyon atınca USB hata ayıklama ve oem kilidi aktif olmuyor. Ama diğerlerini satır satır deneyip sonucu bildiririm.
.

Combinasyonu yükledim, hesap makinasından en alttaki seçeneği seçip reboot ettim. Sonra cihazı kapattım 10 sn kadar bekledim.

BL > BL
AP > AP
CP > CP
CSC > HOME CSC

aynı bu şekilde yükledim açılışta kaldı. hard reset atınca FRP kilidi ile açıyor..

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    146.5 KB · Görüntüleme: 69
  • zzz.jpg
    zzz.jpg
    163.9 KB · Görüntüleme: 70
Combinasyonu yükledim, hesap makinasından en alttaki seçeneği seçip reboot ettim. Sonra cihazı kapattım 10 sn kadar bekledim.

BL > BL
AP > AP
CP > CP
CSC > HOME CSC

aynı bu şekilde yükledim açılışta kaldı. hard reset atınca FRP kilidi ile açıyor..
Cihaz Biraz Gec Acılabiir Aslında Bekleseydiniz

Peki tekrar dener beklerim, yaklasik 20 dakika kaldı öyle daha açmaz dedim ama tekrar deniyeceğim.

İLGİ VE ALAKANIZA AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM..

Son düzenleme:
Peki tekrar dener beklerim, yaklasik 20 dakika kaldı öyle daha açmaz dedim ama tekrar deniyeceğim.

İLGİ VE ALAKANIZA AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM..
Elinizde box varsa combinatioondan sonra sadece boot sbbot recovery ve system seçip yüklemeyi deneyin.

Elimde her türlü box var. O şekil de denedim fakat sonuç olumsuz oldu.. Hiç bir türlü kaldırmadı frp'yi.

Elimde her türlü box var. O şekil de denedim fakat sonuç olumsuz oldu.. Hiç bir türlü kaldırmadı frp'yi.
Diğer alternatif yolları deneyin. Cihaza farklı yazılım ve Combination yükleyin. Veya hush sms ile kırmayı deneyin.

arkadaslar bende combination denedim hussms hic biri isimi gormedi

EVET KARDESIM AYNI MODEL A750FN HUSH SMS Calismiyor combinationda usb aygit ACILMIYOR

Geri
Üst Alt