kardesim homecsc yapdikda ise telefon loqoda kaliyor

combination da usb aygit acilmiyor lutfen yardim edib 3 gundur elefon elimde kaldi

1- “en son Odin” indirin ve açın

2- “AP” kutusunda daha önce indirmiş olduğunuz CONBİNASYON dosyaları seçin ve BAŞLAT'a basın .

Odin.jpg

3- Telefon çok garip bir şekilde başlayacaktır (Kombinasyon modu veya Özel mod)
4- Ayarlar> Sistem> Telefon Hakkında> Git seçeneğine gitmek için Yapı numarasında en fazla 10 defahafifçe vurun Geliştirici Seçeneklerini Aç

5- Geliştirici Seçenekleri açmak OEM Kilidi AÇ

Steps.png

6- Kurtarma modunda (Ses açma + Güç) gidin ve Verileri Silin / Fabrika Ayarlarına Döndürün factory reset
7-From Kurtarma modu , Bootloader'a Yeniden Başlat'a basın ve indirme moduna girecektir .
8- Flash Tam üretici yazılımı Kullanımı: AP, BL, CP ve HOME_CSC
* Not: CSC'yi değil, HOME_CSC'yi yanıp sönme
9- Tamam!

ÖRNEK VİDEO

DENEYİP SONUÇ BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

Son düzenleme:

Ekli dosyalar

• HushSMS+Google-Account-Manager+frp bypass.rar
    6 MB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
kardesim senin whatsappin varmi ?

Men bu gun A750FN frp-in kaldirdim HUSH SMS sonrasi apk google manager 8 version ve frp bypass apk yukledim ve tamamlandi.Ben test etdim oldu.CONBİNASYON denedim olmadi.Kolay gelsin)
Mende Azeriyem qaqa hush sms isdemedi ne qeder eledimse nede combination alinmadi hus sms gonderende error verir wp da daniwa bilerem imkan varsa senen xecaletinen cxaram

Gizli İçerik
Gizli İçerik
[/ HIDETHANKS] [/ HIDETHANKS]
[QUOTE = "looupss, post: 33967, member: 18"] 1- Scarica l'ultimo "Odin" e aprilo

2- Nella casella İN AP AT, selezionare i file CONBINATION precedentemente scaricati e premere START.

Odin.jpg

3- Il telefono inizierà molto strano (modalità Combinazione o Modalità personalizzata)
4- Vai su Impostazioni> Sistema> Info sul telefono> Vai a Vai a Vai a Impostare su 10

5- Apri opzioni sviluppatore Apri blocco OEM

Steps.png

6- In modalità di ripristino, vai a (Volume su + Alimentazione) e Cancella dati / Ripristina ripristino impostazioni predefinite
7-Dalla modalità di ripristino , premere Riavvia Bootloader e accedere alla modalità di download .
8- Flash Full firmware Utilizzo: AP, BL, CP e HOME_CSC
* Nota: HOME_CSC lampeggiante, non CSC
9- Va bene!

ESEMPIO VIDEO

[MEDIA = youtube] _3a7okn56fs [/ MEDIA]

SE VUOI ESPERIENZA, SEVİNİRİM [/ QUOTE]
Salve quando installo la rom Merhaba, rom kombinasyonunu kurduğumda, geliştirici ayarlarının kilidini açmama izin vermiyor. Nasıl çözebilirim?

[QUOTE = "adnanmirsad56, post: 38538, membro: 4"] 1. Flash firmware combinato
2. Firmware flash di serie
Strumento Odino
(BL-BL CP-CP CSC-HOME CSC) [/ QUOTE]
sesakıncası yoksa bana bir ekran gönderebilirsin, doğru ROM 2 sabit yazılımının geri kalanıyla birlikte birkaç kelime AP iletişim kullanmalıyım.

Teşekkürler ustam eline sağlık.

Geri
Üst Alt