Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F Modeline Ait Hızlı Yazılım Linkini Paylaşacağım;

Yazılımı Odin / Z3X / Chimera / Octoplus / EFT vb. Araçlarla Yükleyebilirsiniz
Yazılımı Yüklemenden Önce Data Yededeğinizi Alın Cihaz Sıfırlanacaktır

Gizli İçerik

Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F Modeline Ait Hızlı Yazılım Linkini Paylaşacağım;

Yazılımı Odin / Z3X / Chimera / Octoplus / EFT vb. Araçlarla Yükleyebilirsiniz
Yazılımı Yüklemenden Önce Data Yededeğinizi Alın Cihaz Sıfırlanacaktır

[Gizli içerik]
<ID:0/007> sboot.bin
<ID:0/007> cm.bin
<ID:0/007> FAIL! hatası alıyorum odinde :)

Cihazın u sürümü nedir download mod görüntüsünü atar mısınız
Merhaba,

Cihazın sürümü U2 idi SM-A750F Modeli. Kardeşim güncelleme indirmiş, kapandıktan sonra bir daha açılmadı. Download moda girince sol tarafta çıkan yazılar görünmüyor. TWRP yükleyip wipe-format data ve Dalvik/art+cache+data silmeyi denedim tepki alamıyorum. Buradaki konumda değerli @adnanmirsad56 hocamın verdiği ve sorunsuzca yüklediğim stock romu da yüklerken hatayla karşılaşıyorum.

Neler yapabilirim :) Teşekkür ederim.

Ekleme: Yeri doğru olmayabilir, bunun için çok özür dilerim.

Ekleme 2: Hatanın kaynağı Download mod olabilir mi? Sol üstte hiçbir şey yazmıyor ama TWRP Yüklemeyi başardım. Cihazın U Sürümü TWRP İçinden de öğrenilebiliyormuş ama nereden bakılıyor bulamadım :/

Son düzenleme:
Merhaba,

Cihazın sürümü U2 idi SM-A750F Modeli. Kardeşim güncelleme indirmiş, kapandıktan sonra bir daha açılmadı. Download moda girince sol tarafta çıkan yazılar görünmüyor. TWRP yükleyip wipe-format data ve Dalvik/art+cache+data silmeyi denedim tepki alamıyorum. Buradaki konumda değerli @adnanmirsad56 hocamın verdiği ve sorunsuzca yüklediğim stock romu da yüklerken hatayla karşılaşıyorum.

Neler yapabilirim :) Teşekkür ederim.

Ekleme: Yeri doğru olmayabilir, bunun için çok özür dilerim.

Ekleme 2: Hatanın kaynağı Download mod olabilir mi? Sol üstte hiçbir şey yazmıyor ama TWRP Yüklemeyi başardım. Cihazın U Sürümü TWRP İçinden de öğrenilebiliyormuş ama nereden bakılıyor bulamadım :/

Geri
Üst Alt