Yardım Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F U3 Parmak İzi Sorunu

DARK21

Üye
A750F U3 imei Repair Yaptıktan Sonra Parmak İzi Çalışmadı Cihaz Reset Atmaya Başladı bu Konuda Bilgisi Olan varmı işlemi Z3X Yaptım Cihaz ayrıca fazla resetten sonra resimdeki moda giriyor

Ekli dosyalar

• 4fdae9a8-0aeb-45f8-9980-b09821e3209a.jpg
    4fdae9a8-0aeb-45f8-9980-b09821e3209a.jpg
    112.8 KB · Görüntüleme: 19
  • 5c42c556-8f41-43a6-aa13-2617d5a859c0.jpg
    5c42c556-8f41-43a6-aa13-2617d5a859c0.jpg
    111.9 KB · Görüntüleme: 23
A750F U3 imei Repair Yaptıktan Sonra Parmak İzi Çalışmadı Cihaz Reset Atmaya Başladı bu Konuda Bilgisi Olan varmı işlemi Z3X Yaptım Cihaz ayrıca fazla resetten sonra resimdeki moda giriyor
Ustam çok büyük bir ihtimalle root dosyasından kaynaklanıyor elinde bu cihaza uygun rom varsa o romu yükle daha sonra yüklediğin romun bot dosyasından root yap magisk ile sorun çözülür Allahın izni ile.

Ustam çok büyük bir ihtimalle root dosyasından kaynaklanıyor elinde bu cihaza uygun rom varsa o romu yükle daha sonra yüklediğin romun bot dosyasından root yap magisk ile sorun çözülür Allahın izni ile.
Peki hocam deniyecem

hocam farklı root atınca düzeldi ama bu samsung pass kök dizini değiştirildi hatası veriyor desen ve yeda parmak izi kullanılmıyor

Farlki Yazilim Ile Deneyim Rootdan Kaynaklaniyordur.

firmware yükleyin yüklediginiz firmwarenin boot dosyasını root yapip o sekilde yükleyin roottan kaynaklı.

firmware yükleyin yüklediginiz firmwarenin boot dosyasını root yapip o sekilde yükleyin roottan kaynaklı.
Hocam firmaverenin bootunu paylaşıcam bunu root yapabilirmisiniz bide bootu roota çevirme yöntemi sayfada paylaşılmışmı yardımcı olursanız sevinirim boot dosyası

Son düzenleme:
Elinizde yazılımı varsa işlmeleri en baştan yapalım isterseniz.
Yazılımı yükleyin ve boot dosyasını buradan kendiniz patch edip yükleyebilirsiniz.
Boot dosyasını patch edip yazdıktan sonra cihazı sıfırlayın açın yeterli

Geri
Üst Alt