Çözüldü Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750FN U1 IMEI Repair İşlemi

prenormal D:

Ekli dosyalar

• IMG-20190720-WA0010.jpg
    IMG-20190720-WA0010.jpg
    74.9 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20190720-WA0011.jpg
    IMG-20190720-WA0011.jpg
    110.2 KB · Görüntüleme: 17
914 066 478 ps ******

Moderatör tarafında düzenlendi:
Iyi aksamlar arkadaslar. bugun bir tane A750FN geldi chimera ile ile imei repair patch cert yapdim. calisdi normal.. daha sora geri geldiki ekran kilidi olmuyor. gercekdende bakdimki ekran kilidi ve samsung account calismiyor. acaba sorun ne ola bilir? yardimci olursaniz sevinirim.

Iyi aksamlar arkadaslar. bugun bir tane A750FN geldi chimera ile ile imei repair patch cert yapdim. calisdi normal.. daha sora geri geldiki ekran kilidi olmuyor. gercekdende bakdimki ekran kilidi ve samsung account calismiyor. acaba sorun ne ola bilir? yardimci olursaniz sevinirim.
hiç öyle bir sorun ile karşılaşmadım bu cihazlara neredeyse hergun repair işlemi yapıyorum
cihaza en baştan firmware yükle ve patch işlemini tekrarla
sorun devam ederse forumda uygun yere sorun hakkında konu aç
aynı sorunu yaşayan ve sorunu çözmüş arkadaşlar sana yardımcı olacaktır

hiç öyle bir sorun ile karşılaşmadım bu cihazlara neredeyse hergun repair işlemi yapıyorum
cihaza en baştan firmware yükle ve patch işlemini tekrarla
sorun devam ederse forumda uygun yere sorun hakkında konu aç
aynı sorunu yaşayan ve sorunu çözmüş arkadaşlar sana yardımcı olacaktır
Tesekkurler hocam. bilmiyorum yanlis nerede yaptim ama cozuldu. twrp ile hard reset yapdim quantum kernel v2 yukledikden sonra calisti. qaliba sorun root daydi

Tesekkurler hocam. bilmiyorum yanlis nerede yaptim ama cozuldu. twrp ile hard reset yapdim quantum kernel v2 yukledikden sonra calisti. qaliba sorun root daydi
ustam aynı sorunla uğraşıyorum yazlım yğkledim format attım yine düzelmedi
kullandığın rootu quantum kernel v2 link atabilir misin

Sayın üstadlar. Hepinizi öncelikle tebrik ediyorum. A7 2018 e bu işlemi nerde yaptırabiliriz. Ben bursadayım. Bilgi almamız mümkün mü ?

Geri
Üst Alt