TWRP Samsung Galaxy A7 SM-A710K GAPPS Yükleme Sorunu

hyena446

Üye
Merhabalar,

Cihazım başlıkta ki gibi A7 2016 A710K cihaza TWRP ve root herşey var. Stock rom dışına çıkmak istedim.

Cihaza aokp_a7xeltexx oreo romunu sorunsuz flasladım fakat arkasına hiçbir şekilde gapps flaslayamıyorum. Farklı varyansyonları denememe rağmen sonuç aynı.
Code 20 hatası veriyor genelde.
Bunun başka bir çözümü var mı acaba?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,

Cihazım başlıkta ki gibi A7 2016 A710K cihaza TWRP ve root herşey var. Stock rom dışına çıkmak istedim.

Cihaza aokp_a7xeltexx oreo romunu sorunsuz flasladım fakat arkasına hiçbir şekilde gapps flaslayamıyorum. Farklı varyansyonları denememe rağmen sonuç aynı.

Twrp Full Yedek Alıp Yedeği Kaydedin Sonradan Twrp Den Full Reset İşlemi Yapın Tekrar Deneyin

Merhabalar,

Elinizde EFT Dongle varsa GAPPS işlemlerini sorunsuz hallaedebilirsiniz.

@leonidasss Dongle yok ne yazık ki. Verdiğiniz link çalışmıyor bu arada. Hata veriyor.
@Hsyn.2121 yaptım hocam. Tam yedek aldım sonrasında resetleme işlemlerini yaparak tekrar yükledim ama yine sonuç aynı.
Normal TWRP üzerinden çözme şansımız yok sanırım şuan..

Size önerdiğim konu vip e özel olduğu için içerik ya da konuyu görüntüleyemiyorsunuz.

Tekrardan merhabalar,
Stock rom üzerinden hazırlanmış başka rom kurulumu yaptım. Kurulumu yapmadan önce sağlam romun tam yedeğinin ve sadece efs yedeklerini aldım.
Sonrasında romu kurdum tabi şebeke gelmedi. EFS restore ettim ama yine gelmedi. İmei geliyor telefona fakat şebeke gelmiyor. Şebeke atılması gerek sanırsam.

Sormak istediğim şebekeyi getirmek için sağlam olan romdan EFS haricinde farklı bir dosya daha yedeklemem gerekiyor mu? Yoksa yine illa dongle veya box mu lazım?

Buradan devam ettim yeni konu açmak istemedim konu kirliliği olmasın diye.
Teşekkürler şimdiden.

Tekrardan merhabalar,
Stock rom üzerinden hazırlanmış başka rom kurulumu yaptım. Kurulumu yapmadan önce sağlam romun tam yedeğinin ve sadece efs yedeklerini aldım.
Sonrasında romu kurdum tabi şebeke gelmedi. EFS restore ettim ama yine gelmedi. İmei geliyor telefona fakat şebeke gelmiyor. Şebeke atılması gerek sanırsam.

Sormak istediğim şebekeyi getirmek için sağlam olan romdan EFS haricinde farklı bir dosya daha yedeklemem gerekiyor mu? Yoksa yine illa dongle veya box mu lazım?

Teşekkürler şimdiden.
Patch certificate yapmanız gerekiyor malesef

Tekrardan merhabalar,

Teşekkürler şimdiden.
Yedek alırken TWRP içinden EFS ve Radio kısmını da yedek almanız lazım. Tabi siz her ihtimale karşı önce full yedeğini alıp kenara koyun. Birşey olursa geri dönüş yaparsanız. Sonra EFS ve Radio kısmını ayrıca yedek alın.

Android sürümü de fark ediyor bu işlemlerde bilginiz olsun.

Söylediğinizin aynını yaptım ama yine gelmedi. Box şart anlaşılan. Normal sağlam rom üstüne direk kurulum yaptım belki olur diye oda olmadı. :)
Rom olarak stock 7.0 u2 rom dan yapılmış yüklediğim rom. Ama sürüm olarak 7.1.1 oluyor öyle ayarlamışlar.
Güzelde bir romdu note 8 arayüz vs modlanmış şekildeydi. Neyse artık biraz daha kurcalarım.
@silivriserdar teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt