Samsung Galaxy A7 SM-A710L Türkçe Rom İsteği

Merhaba elimde A710L cihaz var
Cihaza yazılım yükledim patch certifitace yapmak için root attım cihaz artık kilit ekranında takılı kalıyor ve cihazda türkçe yok (cihazın yarısı türkçe)
Elinizde türkçe sağlam yazılım var mı?
Kilit ekranında uzun süreli beklemesinin sebebi Root'dan dolayı magisk yada farklı Supersu versiyonu deneyiniz sorununuz çözülecektir. EFT mevcut ise Türkçe yapabilirsiniz. Hazırda elimde Türkçe yazılım olmadığından forumda ki diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Kilit ekranında uzun süreli beklemesinin sebebi Root'dan dolayı magisk yada farklı Supersu versiyonu deneyiniz sorununuz çözülecektir. EFT mevcut ise Türkçe yapabilirsiniz. Hazırda elimde Türkçe yazılım olmadığından forumda ki diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Telefona chimera üzerinden firmware yükledim ama cihaz açılınca LG logosu çıkıyor logoyu değiştirebilir miyim?

Cihaza yazılım yükledim patch certifitace yapmak için root attım cihaz artık kilit ekranında takılı kalıyor ve cihazda türkçe yok (cihazın yarısı türkçe)
Bu cihazdan daha önce geldi Türkçe yaptım fakat yedeğini almayı unuttum. Ama sitemizde yapan arkadaşlar olması lazım.

@adnanmirsad56

@Hsyn.2121

Hocam Cihazı Rootpayın Ve Sıfırlayı Sitemizde Bulunan K.F Tool'u Kullanarak Hidden Languages Kullanarak Cihazı Tamamen Türkçeleştire Bilirsiniz.

Geri
Üst Alt