Stock Rom Samsung Galaxy A7 SM-A720F Açılmıyor

esen1977

Üye
merhaba arkadaşlar hem odinle Samsung Tool PRO denedim bir türlü yazılım yükleyemiyorum odinle yüklerken %95 de fail hatası veriyor diğerinde zaten hiç yükleme yapmadın flash deyip yüklemeyi bitiryor..

Ekli dosyalar

• IMG_20190502_173059.jpg
    IMG_20190502_173059.jpg
    533.8 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20190502_172657.jpg
    IMG_20190502_172657.jpg
    703.3 KB · Görüntüleme: 34
merhaba arkadaşlar hem odinle Samsung Tool PRO denedim bir türlü yazılım yükleyemiyorum odinle yüklerken %95 de fail hatası veriyor diğerinde zaten hiç yükleme yapmadın flash deyip yüklemeyi bitiryor..
Combination denediniz mi?

onu denemedim tam da e olduğunu bilmiyorum formda aratayım

Cihaz U7 Siz U5 Yüklüyorsunuz Hocam

U7 de olmadı onu denedim sadece

güncelleme gelmiş güncellemeye çalıştık hata verdi sonra bilgisayar üzerinden güncelleyelim dedik olmadı kurtarmayı denedik burada kaldı..

güncelleme gelmiş güncellemeye çalıştık hata verdi sonra bilgisayar üzerinden güncelleyelim dedik olmadı kurtarmayı denedik burada kaldı..
Samsung usb driver kurulu mu? Kurulu ise tekrar kurun deneyin.

Sadece sonda hata veriyorsa büyük ihtimal hidden hatasıdır.
Oraya kadar yükledikten sonra tekrar download moda alın ve sadece BL yükleyin açılır

Tamam söylediklerinizi deneyecegim tsk

bl yükledim yine acılmadı

1556862112148.png

Hem usb drıveri kaldırıp kurdum hemde ap içindeki boot recorvery yaptım olmadı başka bir formül varmı ?

kablo kendi kaparosu değil tip-c dönüştürücü kullanıyoruz bundan dolayı sıkıntı olurmu.

U7 Yazılımı Z3x İle Sadece Systen Sboot Boot Recovery Secip Yüklemeyi Denedinizmi

z3x yükleme yaptım olmadı Systen Sboot Boot Recovery burayı anlamadım nasıl söyleyin onuda yapayım..

Geri
Üst Alt