Yardım Samsung Galaxy A7 SM-A720F Rmm Prenormal Sorunu

gsm561

Üye
Merhaba gsm turkey üyeleri a720f cihazına root yapılması için müşterim getirdi ama geliştirici seçeneklerinde oem unlock yoktu cihazı download moda

aldğımda rmm prenormal sorunu gördürdüm nasıl düzeltebilirim yardımcı olan herkese teşekkürler

Merhaba gsm turkey üyeleri a720f cihazına root yapılması için müşterim getirdi ama geliştirici seçeneklerinde oem unlock yoktu cihazı download moda

aldğımda rmm prenormal sorunu gördürdüm nasıl düzeltebilirim yardımcı olan herkese teşekkürler
Cihazın android sürümü nedir? Gmail hesabı kurup Wi-Fi bağlanma olayı genelde android 9.0 sürümlerde işe yaradığını gördüm. Ayrıca IMEI Repair için mecburen Chimera Tool veya Octoplus Box lazım olacak.​

Cihazın android sürümü nedir? Gmail hesabı kurup Wi-Fi bağlanma olayı genelde android 9.0 sürümlerde işe yaradığını gördüm. Ayrıca IMEI Repair için mecburen Chimera Tool veya Octoplus Box lazım olacak.
ustam cihazın sürüm 8.0 u8 cihaz yurt içi müşterim sadece root atırmak istiyor

ustam cihazın sürüm 8.0 u8 cihaz yurt içi müşterim sadece root atırmak istiyor
Anladım o zaman android 9.0 sürümü varsa onu indir ve dediğimiz işlemi yap. Android 9.0 da root yaparız.

Siz cihazın Türkiye yazılımını android 9.0 sürümünü indirin.​

Anladım o zaman android 9.0 sürümü varsa onu indir ve dediğimiz işlemi yap. Android 9.0 da root yaparız.

Siz cihazın Türkiye yazılımını android 9.0 sürümünü indirin.
ustam size zahmet olmasa sağlam bir android 9.0 yazılım linki atabilirmisiniz

Geri
Üst Alt