silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A7 SM-A720F cihazına android 8.0 sürümünde nasıl tek tıkla frp reset işlemi yapılır onu anlatacağım. Bu yapılan yöntemi diğer Samsung cihazlarında da deneme yapabilirsiniz. İşlem SM-J200G modeli üzerinden yapılan işlemdir.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Resimdeki kırmızı işaretli yerleri takip ederek yapabilirsiniz. Cihaz download modda olması lazım.

c4c01f5bb5ec00bbd2d49d4a2f1874d9.jpg

Gecersiz metod !
hic bir şey alınmadı !olmadi !
bende bir şey 100% alinsa sizinle paylasirim !
iyi gunler !

şu apkayla daha kolay
es file exploreri samsung storeden yukliyoruz ve şu apekani frp acmasi icin kulaniyoruz !
once Google Account Manager tiklayoruz
sonra brouzerde oz gmail kayd ediyorsuz
ve kolaycasina şu FRP engeli atliyoruz ))))
herkese kolay gelsin ve iyi mutlu gunler !Allah yardimci olsun ...

Ekli dosyalar

• Frp_Gsm_jemli.zip
    8.7 MB · Görüntüleme: 184
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A7 SM-A720F cihazına android 8.0 sürümünde nasıl tek tıkla frp reset işlemi yapılır onu anlatacağım. Bu yapılan yöntemi diğer Samsung cihazlarında da deneme yapabilirsiniz. İşlem SM-J200G modeli üzerinden yapılan işlemdir.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Resimdeki kırmızı işaretli yerleri takip ederek yapabilirsiniz. Cihaz download modda olması lazım.

c4c01f5bb5ec00bbd2d49d4a2f1874d9.jpg

denedinizmi ben denedim olmadı

A720f u7 8.0 frp acan oldumu?

Manuuel Yöntemleri Deneyin İstersseniz

[QUOTE = "silivriserdar, gönderi: 219757, üye: 2"]
Onda Bey. EFT Pro olduktan sonra uzun zamandır Samsung FRP ve Desen kilidi kırma eklemesi yapılmadı.
[/ALINTI cihazı bu şekilde aldim usta wifide arızalı galiba ariyo bulmuyor wifileri hesab da kırılması lazım öyle duruyo cihaz

Geri
Üst Alt