Samsung Galaxy A70 SM-A705FN FRP Reset Sorunu

mralbay

Üye
merhaba arkadaşlar kolay gelsin. elimde birtane A705FN Android 9 cihaz var. hiçbir şekilde frp işlemini yapamıyorum.hiçbir video işe yaramadı. combination dahil yüklemeye izin vermiyor. ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan veya yardımcı olabilecek birisi varmı ?

EDİT = ÇÖZÜLDÜ

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu yöntemi denediniz mi?
Sim Kart yanıyor ama

merhaba arkadaşlar kolay gelsin. elimde birtane A705FN Android 9 cihaz var. hiçbir şekilde frp işlemini yapamıyorum.hiçbir video işe yaramadı. combination dahil yüklemeye izin vermiyor. ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan veya yardımcı olabilecek birisi varmı ?
Bunu Uygula Son securty bunla cozulur

sorun çözüldümü

Bu yöntem sayesinde çözdüm çok saolun ben aslında baktım fakat göremedim bunu konuyuda o yüzden açtım. Hepinize çok teşekkür ederim saolun yine sizin sayenizde oldu. Burda arkadaş dediğimiz adamlar bile 100 lira fiiyat çektiler emeğinize yüreğinize sağlık. En yakın zamanda sizden VİP üyelikde alıcam inşAllah.

Geri
Üst Alt