Samsung Galaxy A70 SM-A705FN U5 ROOT Olmuyor

prens45

Üye
u5 android 10 bootloader açık oem açık eft su dosyasını yazdırdım ama root checker la baktığımda root düzgün yüklü değil diyor. adım adım tarif edebilecek var mı eftsu için

konuyu yanlış açmışım

ustam başarılı olursanız nasıl yaptığınızı açıklarmısınız ben magiskle rootladım vakit cihaz 128 gb 32 gb düşüyor

burdaki yolu izledim herşey tamam ama root olmadı bootloader warning için bl den param.bin atmadığım için mi olmuyor yazılım a705fnxxu5btb9

ustam ben ap dosyasını direk magiskle patch edip flaslamıştım root oluyor yalnız 128gb dan 32 ye düşüyor

bide açılıta bootloader ve root uyarısını nasıl kaldırcam romda param.bin yok

u5 android 10 bootloader açık oem açık eft su dosyasını yazdırdım ama root checker la baktığımda root düzgün yüklü değil diyor. adım adım tarif edebilecek var mı eftsu için
Kardeşim direk ap dosyasını magikle yamala. Yamaladığı dosyayı direk odinden apa yükle sonra odindeki diper bl csc seçenekleri de yükle sonra odin cihazı otomatik başlatma tikini kaldır. Yazılım yüklendikten sonra dowloand moddan çıkmak için ses kısma ve power tuşuna uzun bas ekran karardığı zaman ses yükseltme ve powera bas sonra wipe data bölüme gel yes de sonra wipe datanın altındaki seçeneğe de gir orda da yes de telefonu başlat magisk apk kur. Telefonu kapat. Ses yükseltme power tuşuna bas ekran geldiğinde bırak hemen bilgisayara bağlu usb kablosunu tak telefon açılınca çek kabloyu. Hayırlı olsun root. Hafıza kaybı imei wifi gibi sorunlar yaşamazsın.

Cihazınıza Uygun Yazilim Bulup Yükleyin
Yazilimin içinden Vbmeta.img boot.img recovery.img dosyalarını
cıkartın 7zip programı ile .tar seklinde bicimlendirin
onu telefonun içine atin magisk ile yamalayın
ardından cihazi recoverye alın format atın wipe cache yapın reboot bootloader deyin
yamaladıgınız dosyayı odin3 ile ap kısmına secin
yüklediginiz yazilim dosyasındaki home csc yide csc kısmına seçin
cihaz acıldıgında magisk apk kurun rootlanmış olacaktir.

Geri
Üst Alt