Çözüldü Samsung Galaxy A8 2016 SM-A810F FRP Reset İşlemi

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Samsung Galaxy A8 2016 SM-A810F FRP

Uart kablo aracılığı ile resimdeki işarete Reset FRP UFS diyerek. Açılış kilidini Kaldırabilirsiniz.

Önce ses kısma(-) ve Açma(power) tuşu samsung yazısı gelince sadece ses kısma(-) işlem okey

50t7aI.jpg

Son düzenleme:
ustam paylaşım için teşekkürler bendeki telefon android 8.0 U2 işlem başarılı gözüküyor ama frp kırmıyor büyük ihtimal telfon güncelleme almış bildiğim kadarıyla u2 combination yok başka bir yönetem mevcutmudur eft yapıyormuş ama oda bende yok

ustam paylaşım için teşekkürler bendeki telefon android 8.0 U2 işlem başarılı gözüküyor ama frp kırmıyor büyük ihtimal telfon güncelleme almış bildiğim kadarıyla u2 combination yok başka bir yönetem mevcutmudur eft yapıyormuş ama oda bende yok
Bu yöntem işe yarar ama uart kablo lazım. UART kablo sağlam ise %100 kırar. Bazen android 8.0 desteklemiyor ama sboot.bin yükleyince Combination içinden kırılıyor.

Ustam uart ile yaptım ustanın resimde paylaştığı gibi hersey tamam telefon yeniden başlıyor ama ekran yine frp istiyor eve geçince inşallah resim yollarım usta ilgin icin teşekkürler

iyi günler hocam sm-810f u2 için manuel linke erişim sağlayamadım yardımcı olurmusunuz frp var cihazımda kaldıramadım

iyi günler hocam sm-810f u2 için manuel linke erişim sağlayamadım yardımcı olurmusunuz frp var cihazımda kaldıramadım
burdan ustam link silinmiş bende yedek almamıştım bu video bir denermisin ? büyük ihtimal buydu ustam ama hatırlamadım biraz farklılık olabilir ama bununla frp geçersin
burdan buda olablir

geçmiş olsun hangi video ile yaptın usta hemen indirp yedek alayım bende daha unutmayım birde linki yenileyim

merhaba u1 için z3xle n920t modeli sçilip reset frp ee yapınız yukleme modunda açılacak tekrar reset frp ee yapınız sonuç olumlu test edildi

aynı işlemleri yaptım başarılı bir şekilde yapıyor cihaz yeniden başlıyor ama olmuyor u2 combination bulamadım manual yöntemler işe yaramıyor u2 combination dosyası bulamadım nasıl yapabiliriz

Geri
Üst Alt