Samsung Galaxy A8 2018 SM-A530F ROOT

Merhaba elimde a8 2018 a530f telefon var daha önce chimera tool ile root yapmaya çalıştım telefonu sıfırlama uyrısı geldi telefonu sıfırladım ve telefon açılınca ekranda only official released binaries are allowed to be flashed diye bir yazı çıktı
Telefona stock rom yükledim ve telefon prenormal moda girdi. 1 hafta bekledim ve telefon düzeldi
Tekrar root atmaya çalıştığımda yine aynı şekilde yazıda kaldı ve prenormal moda girdi
Ne yapabilirim?

Merhaba elimde a8 2018 a530f telefon var daha önce chimera tool ile root yapmaya çalıştım telefonu sıfırlama uyrısı geldi telefonu sıfırladım ve telefon açılınca ekranda only official released binaries are allowed to be flashed diye bir yazı çıktı
Telefona stock rom yükledim ve telefon prenormal moda girdi. 1 hafta bekledim ve telefon düzeldi
Tekrar root atmaya çalıştığımda yine aynı şekilde yazıda kaldı ve prenormal moda girdi
Ne yapabilirim?
Bu modele şuan çözüm yok bizde malesef

Ne yapabilirim?
Prenormalden çıktıktan sonra TWRP yükleyip cihaza rmm bypass zip kurmanız lazımdı. Bu zip kalıcı olarak prenormal olayını kaldırıyor.

Şimdi tekrar prenormal olmuş o yüzden beklemek gerek.

Prenormalden çıktıktan sonra TWRP yükleyip cihaza rmm bypass zip kurmanız lazımdı. Bu zip kalıcı olarak prenormal olayını kaldırıyor.

Şimdi tekrar prenormal olmuş o yüzden beklemek gerek.
prenormal'dan kalktı dosyaları gönderebilir misiniz?
internette bulamadım

TWRP yükleyemedim cihaz yine prenormale düştü
Prenormal kalkmadan olmaz. Önce prenormal sorunu çözülmelidir. Prenormal sorunu tek tık ile artık çözülüyor.

Yakınınızda bir teknik servis varsa oraya gidin ve Chimera Tool sorun varsa prenormal kaldırmasını isteyin.

Chimera Tool ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

buyurun burda sizin ucun rootu buraxdim

Ekli dosyalar

• Magisk-v17.1.zip
    4.1 MB · Görüntüleme: 105
  • RMM-State_Bypass_Mesa_v2.zip
    1.6 KB · Görüntüleme: 59
  • samsung-antiroot-removal-2.4.zip
    669.3 KB · Görüntüleme: 103
arkadaslar kolay gelsın 9 surum ıcın root lazım yapan usdalarımız varsa root anlatabılırmı yapılısını
tsklr

z3x imeı rapier yaptım rootlamadan pecht atmak ıcın rutlamam gereklı u4 var 9 surum 8dusurpmu rotlasam ?

Geri
Üst Alt