Yardım Samsung Galaxy A8 2018 SM-A530F U7 Root İşlemi

themerig

Yasaklı
Chimera üzerinden a530f modeli cihaz için rom + root yükledim . rootlanmış bir şekilde telefon açıldı . tekrar chimeradan imei patch yaptım telefon açılmadı . telefona odin ile rom kurdum. u7 olan modeli s7 oldu . şimdi rot yapamıyorum . yardımcı olursanız sevinirim.

Chimera üzerinden a530f modeli cihaz için rom + root yükledim . rootlanmış bir şekilde telefon açıldı . tekrar chimeradan imei patch yaptım telefon açılmadı . telefona odin ile rom kurdum. u7 olan modeli s7 oldu . şimdi rot yapamıyorum . yardımcı olursanız sevinirim.
Cihazın üzerindeki Yazılımı Elinizde Mevcuttsa İcinden Boot Dosyası Atın Yardımcı Olalım

@Hsyn.2121 Evet çihaza yüklediğim rom dosyası şuan elimde mevcut. içinden boot dosyasını mı göndereyim size.

@Hsyn.2121 tamam bu dediklerinizi yarın gün içerisinde dükkanda deneyeceğim. bir diğer sorum s7 olan modeli tekrar u7 olabilecek mi? ve diğer sorum imei repair yapılmış fakat imei statu NG . elimde chemera tool ve aktive edilmiş kredi eklenmiş z3x box var . patch cert yapabilecekmiyim bu cihaza.

@Hsyn.2121 tamam bu dediklerinizi yarın gün içerisinde dükkanda deneyeceğim. bir diğer sorum s7 olan modeli tekrar u7 olabilecek mi? ve diğer sorum imei repair yapılmış fakat imei statu NG . elimde chemera tool ve aktive edilmiş kredi eklenmiş z3x box var . patch cert yapabilecekmiyim bu cihaza.
Ben denemedim ama gördüğüm kadarıyla U7 bu cihazda olmuyor diye biliyorum. Genede sitede bakın.​

@Hsyn.2121 selamn alykm hocam . cihazı rootladım modem yukleyecektım download moda alayım dedım telefon kapandı acılmıyor . download modda da prenormal mod yazıyor yine. room da yükleyemiyorum . telefonda açılmıyor . yapılması gereken nedir yardımcı olabilir misiniz.

@Hsyn.2121 selamn alykm hocam . cihazı rootladım modem yukleyecektım download moda alayım dedım telefon kapandı acılmıyor . download modda da prenormal mod yazıyor yine. room da yükleyemiyorum . telefonda açılmıyor . yapılması gereken nedir yardımcı olabilir misiniz.
Cihazı Yazılım Yükleyin. Prenromal Sorununu Düzeltip Tekrar root İşlemi Yapın Root İşlemi Yaptıktan Sonra Cihazı Wifiye Bağalyıp Hesap Kurun Geliştirici Secenkler Oem Tekrar Acın Download Alp İstediğiniz dosyayı Yükliyebilrsiniz

@Hsyn.2121 download modda prenormal yazıyor. odin de de rom dosyalarını tek tek seçiyorum .

<ID:0/019> Added!!
<ID:0/019> Odin engine v(ID:3.1303)..
<ID:0/019> File analysis..
<ID:0/019> skip file list for home binary
<ID:0/019> param.bin
<ID:0/019> userdata.img
<ID:0/019> omr.img
<ID:0/019> Home Binary Download
<ID:0/019> Total Binary size: 3998 M
<ID:0/019> SetupConnection..
<ID:0/019> Initialzation..
<ID:0/019> Set PIT file..
<ID:0/019> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/019> Get PIT for mapping..

Odin de de Get PIT for mapping.. yazıp kalıyor.

@Hsyn.2121 download modda prenormal yazıyor. odin de de rom dosyalarını tek tek seçiyorum .

<ID:0/019> Added!!
<ID:0/019> Odin engine v(ID:3.1303)..
<ID:0/019> File analysis..
<ID:0/019> skip file list for home binary
<ID:0/019> param.bin
<ID:0/019> userdata.img
<ID:0/019> omr.img
<ID:0/019> Home Binary Download
<ID:0/019> Total Binary size: 3998 M
<ID:0/019> SetupConnection..
<ID:0/019> Initialzation..
<ID:0/019> Set PIT file..
<ID:0/019> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/019> Get PIT for mapping..

Odin de de Get PIT for mapping.. yazıp kalıyor.

Z3x Yüklemeyi Denermisiniz

Geri
Üst Alt