Root Samsung Galaxy A8 2018 SM-A530F UB (U11) Android 9.0 Root

GSMAZE

Üye
Bu konuda SM-A530F-UB (PDA: A530FXXSBCTC3) Android -9.0 cihaza Root işlemi nasıl yapılır anlatacağım.

Aşağıda gösterdiğim metodu uygularsanız sorunsuz bir şekilde root işlemi gerçekleşir
Cihazın geliştirici seçeneklerini açın

OEM kilidini açın sistemi sıfırlamanızı isteyecektir tüm veriler silinir.

▶ Cihaz açıldıktan sonra geliştirici seçeneklerinde OEM gözükmeyecektir bunun için Chimera UNLOCK kısmından
KnoxGuard kilidini unlock yapıyoruz cihazın geliştirici seçeneklerinde OEM kilidinin gözükmesi gerekiyor
Chimera ile başarılı olmuyorsa google hesabınıza giriş yapın OEM kilidinin gözüktüğünü göreceksinizdir

▶ Şimdi size verdiğim dosyayı herhangi bir tool ile cihaza download modda flash edin.

▶ Cihaz tekrardan sıfırlama isteyecektir sıfırla deyin ve cihaz açıldıktan sonra yukarıda anlattığım OEM unlock işlemini tekrarlayın
OEM gözükmesi gerekiyor gözükmeden hiçbir işlem yapamyın yoksa cihaz FRP ekranına düşer

▶ Cihazı Wifiye bağlayın ana ekrandaki Magisk Manager uygulamasını açın ve gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra
yükle kısmından "Doğrudan kurulum (Önerilen)" diyoruz cihaz yeniden başlıyacaktır

Ve cihazınız artık rootlu .

ROOT DOSYASI - ROOT FİLE

İndir GSMAZE A530F Root tar

Bu konuda SM-A530F-UB (PDA: A530FXXSBCTC3) Android -9.0 cihaza Root işlemi nasıl yapılır anlatacağım.

Aşağıda gösterdiğim metodu uygularsanız sorunsuz bir şekilde root işlemi gerçekleşir
Cihazın geliştirici seçeneklerini açın

OEM kilidini açın sistemi sıfırlamanızı isteyecektir tüm veriler silinir.

▶ Cihaz açıldıktan sonra geliştirici seçeneklerinde OEM gözükmeyecektir bunun için Chimera UNLOCK kısmından
KnoxGuard kilidini unlock yapıyoruz cihazın geliştirici seçeneklerinde OEM kilidinin gözükmesi gerekiyor
Chimera ile başarılı olmuyorsa google hesabınıza giriş yapın OEM kilidinin gözüktüğünü göreceksinizdir

▶ Şimdi size verdiğim dosyayı herhangi bir tool ile cihaza download modda flash edin.

▶ Cihaz tekrardan sıfırlama isteyecektir sıfırla deyin ve cihaz açıldıktan sonra yukarıda anlattığım OEM unlock işlemini tekrarlayın
OEM gözükmesi gerekiyor gözükmeden hiçbir işlem yapamyın yoksa cihaz FRP ekranına düşer

▶ Cihazı Wifiye bağlayın ana ekrandaki Magisk Manager uygulamasını açın ve gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra
yükle kısmından "Doğrudan kurulum (Önerilen)" diyoruz cihaz yeniden başlıyacaktır

Ve cihazınız artık rootlu .

ROOT DOSYASI - ROOT FİLE

İndir GSMAZE A530F Root tar

merhabalar kardeşim

bu root XXSCCTE1 de çalışır mı acaba ?

Telefonu yeniden başlatınca root gidiyor mu ?

hayir kardesim @adnanmirsad56 Ustamin soyledigi gibi calismaz bu root dosyasi Magisk Managerle Kendi yazilimiyla yapildi yeniden baslatilincada root gitmez kalici root dosyasidir.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hayir usta gitmez. Kalici root dosyasidir.

XXSCCTE1 U12 root ile ilgili bir yardımcı olun lütfen nette har hangi bir şey bulamadım
magisk ile de sürekli intallation failed hatası alıyorum

S.a arkadaşlar elimde A530FXXUCCTF2 bu yazılımda cihaz var rotladım herseyi yaptım sadece pacth edemiyorum. Bana yardım edermısınız ?

Geri
Üst Alt