Yardım Samsung Galaxy A8 SM-A530F RMM State-Locked Sorunu

• Konbuyu başlatan gurcu
  • Başlangıç tarihi
G

gurcu

Sellam Aleykum.bu sorun hakkinda bana yardim edermisiniz.compi rom vuruyorum telefon aciliyor.normal rom yazilinca ekrana yazilar gelib kaliyor.

Ekli dosyalar

• 20190526_135303.jpg
    20190526_135303.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 67
Sellam Aleykum.bu sorun hakkinda bana yardim edermisiniz.compi rom vuruyorum telefon aciliyor.normal rom yazilinca ekrana yazilar gelib kaliyor.
Chimera varmı elinizde hocam bakın isterseniz Chimera destekliyorsa Chimera rmm kaldırma var

Chimeraylamı Cözdünüz Hocam Cözüm Yolunu Anlatırsanız Cözemeyen Arkdaşlar İcinde İyi Olur

A530FXXS3BRH1_A530FOXM3BRG1_A530FXXU3BRG1_A530FXXS3BRH1
COMBINATION_OXM_FA71_A530FXXU3ARH3

COMBINATION DOSYASINI YAZIYORUZ.acildigan sonra usb hata aygilama aktiv ediyoruz.sonra z3x ile A530FXXS3BRH1 bu rom AP ve Bl dosyalarini seciyoruz.AP dosyasinin icindeku userdata cikariyoruz.(yazilim bitdikden sonra 1dk gibi bir vakit kaliyor yoksa ekrana yine yazilar gelib cihaz kilitli oluyor.)SONRA CHIMERA ACIB RMM UNLOCK YAPIYORUZ ve ardindan yine A530FXXS3BRH1 bu dosyadaki Ap secib vuruyoruz.

bu anlatdigim RMM LOCK olmus telefonlar icin gecerlidir.bir sorun olursa yazin illk defadir bir konuyu bu kadar anlatdim :)

A530FXXS3BRH1_A530FOXM3BRG1_A530FXXU3BRG1_A530FXXS3BRH1
COMBINATION_OXM_FA71_A530FXXU3ARH3

COMBINATION DOSYASINI YAZIYORUZ.acildigan sonra usb hata aygilama aktiv ediyoruz.sonra z3x ile A530FXXS3BRH1 bu rom AP ve Bl dosyalarini seciyoruz.AP dosyasinin icindeku userdata cikariyoruz.(yazilim bitdikden sonra 1dk gibi bir vakit kaliyor yoksa ekrana yine yazilar gelib cihaz kilitli oluyor.)SONRA CHIMERA ACIB RMM UNLOCK YAPIYORUZ ve ardindan yine A530FXXS3BRH1 bu dosyadaki Ap secib vuruyoruz.

bu anlatdigim RMM LOCK olmus telefonlar icin gecerlidir.bir sorun olursa yazin illk defadir bir konuyu bu kadar anlatdim :)
Kral bu kilit açma sadece u3 için geçerli sanırım u7 kırmadı

Son düzenleme:
Olmadı hocam bunun başka yolu yokmu u7 rmm lock için elimde chimera ve z3x mevcut

Evet denedim kilit açmada hata veriyor. gurcu arkadaşımızın dediğini harfiyen uyguladım yine aynı hatayı aldım imei sorunu var cihazda root atamıyorum rmm kilidi olduğu için
U7 Cıkan İlk Yazılımını Bulup Yükeleiyn İşlemelri Tekrar Deneyin Güvenliği Daha Düşük Olur Ozaman

Geri
Üst Alt