Çözüldü Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 IMEI Repair Firmware

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 sürümünde sorunsuz imei repair yapılan yazılımını ve root dosyasını paylaşacağım.

Öncelikle aşağıdaki yazılımı yükleyin ve root yapın. Root dosyası ektedir.

Konuyu beğenin ve sayfayı yenileyin link gözükecektir.

Gizli İçerik

Ekli dosyalar

• ROOT-A530F-U6-Android 9 Pie.zip
    12.2 MB · Görüntüleme: 626
Moderatör tarafında düzenlendi:
A530FXXU6CSF7
A530FXXU6CSF6
A530FOJM6CSF8

a530f bunu kayıt yapabilir miyiz hocam chimera ile

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 sürümünde sorunsuz imei repair yapılan yazılımını ve root dosyasını paylaşacağım.

[Gizli içerik]
Suanda deniyorum sonuç bildircem hocam

[Gizli içerik]
Verdiginiz root dosyasını atıyorum rott edilmemişdir diyo

rmm locked bunu cozmek lazim ,,,,,

denedim yapmadi ,,yardimci olun
Şu Yöntemi Deneyin Cihaza Hesab Giirn Cihazı Acıp Kapatın Cihaza OEm Gelecek.. Oem Acın Magısk Root Yapın Cİhaz Sıfırlama İSteyecek Sıfırlama Yaaptıktan Sonra Tekrar OEm Gidecek Cihaza Hesab Girip Tkrar Acıp Kapatınca OEm Gelecek Magsk Apk kurun Ve Günceleyin İşlemlere Başlayın

Şu Yöntemi Deneyin Cihaza Hesab Giirn Cihazı Acıp Kapatın Cihaza OEm Gelecek.. Oem Acın Magısk Root Yapın Cİhaz Sıfırlama İSteyecek Sıfırlama Yaaptıktan Sonra Tekrar OEm Gidecek Cihaza Hesab Girip Tkrar Acıp Kapatınca OEm Gelecek Magsk Apk kurun Ve Günceleyin İşlemlere Başlayın
root yapmaq olmur,,dosyayi endirdim ve telefona odin ile yuklemek istedim ,,yuklenmedi telefona error binary verdi

Geri
Üst Alt