Çözüldü Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 IMEI Repair Firmware

hocam şimdi ben SM-A530F Yaptım Bugun Yaptım Ama Telefon Bana Ayın 14 De Geldi Bende Ayın 14 De Yedekledim SmartSwicle Şİmdi Yedeklemeyi Geri Yükle Yapıyorum Yükleme İptal Oldu Diyor

Ekli dosyalar

• dasfsdfsffes.jpg
    dasfsdfsffes.jpg
    193.5 KB · Görüntüleme: 17
  • we3435twefe.jpg
    we3435twefe.jpg
    182.9 KB · Görüntüleme: 13
hocam şimdi ben SM-A530F Yaptım Bugun Yaptım Ama Telefon Bana Ayın 14 De Geldi Bende Ayın 14 De Yedekledim SmartSwicle Şİmdi Yedeklemeyi Geri Yükle Yapıyorum Yükleme İptal Oldu Diyor
hocam şimdi ben SM-A530F Yaptım Bugun Yaptım Ama Telefon Bana Ayın 14
Hocam daha önce hiç yedek alıp yüklemedim genelde yedek almam sıfırlar geçerim ben ?ne yedek alacak neden geri yüklemeyi bekleyecek zamanımız oluyor

Hocam Egitim Veriyormusunuz Bu Konularla İlgili

Cihazıma güncelleme geldi. U7 sürümü. Henüz kayıtlı değil. Orjinal imeisini kapanana kadar kullanayım diyordum ama sürüm yükseldikçe destek konusu sıkıntıya giriyor herhalde. Acaba güncellemeyi yüklesemmi yoksa ilk imei işinimi halletsem?

Cihazıma güncelleme geldi. U7 sürümü. Henüz kayıtlı değil. Orjinal imeisini kapanana kadar kullanayım diyordum ama sürüm yükseldikçe destek konusu sıkıntıya giriyor herhalde. Acaba güncellemeyi yüklesemmi yoksa ilk imei işinimi halletsem?
bazen boxlar destek veremeyebiliyor u6 da kalsa daha iyi olur.önce imei işini hallet

A530f u7 repair deneyen oldumu ustalar?

Cihazın dilini değiştirip tekrar yükleme denermisiniz.Bende de aynı sorun vardı düzelmişti

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    72.9 KB · Görüntüleme: 18
Repair imei...
Checking modem version.
This modem is not appropriate (A530FXXU7ASG1). Please downgrade if possible!
Unsupported modem version.
Finished at local time: [08.20.19 12:36:36]
WorkID: 70317424 repair yaparken bu sorunla karsılasıyorum çözüm var mı

Repair imei...
Checking modem version.
This modem is not appropriate (A530FXXU7ASG1). Please downgrade if possible!
Unsupported modem version.
Finished at local time: [08.20.19 12:36:36]
WorkID: 70317424 repair yaparken bu sorunla karsılasıyorum çözüm var mı
Modem desteklenmiyor. En eski tarihli yaziliki deneyin. Veya combination varsa içindeki modemi yukleyin

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam, hocam a530f u7 repair yapa biliyormuyuz z3x-le?

Geri
Üst Alt