Çözüldü Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 IMEI Repair Firmware

ustalarım a530 u7 suan olmuyor sanırım bende modem hatası alıyorum. Chimera da z3x te aynı vaziyette u7 nin olup olmadıgını nasıl kontrol edebilirim müşterilere net bilgi verebilmek için.

mrb ustam elimde A530F var cihazı root ettim magisk te yükledim imei atmaya çalıyorum diyor yazılımı güncelle cihaz U8 9.0 sürümünde ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

mrb ustam elimde A530F var cihazı root ettim magisk te yükledim imei atmaya çalıyorum diyor yazılımı güncelle cihaz U8 9.0 sürümünde ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Verdiği hatanın resmini çekip atarmısınız.​

ustam chimera ile yaptım oldu sörün çözüldü tşkler.

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 sürümünde sorunsuz imei repair yapılan yazılımını ve root dosyasını paylaşacağım.

Öncelikle aşağıdaki yazılımı yükleyin ve root yapın. Root dosyası ektedir.

Konuyu beğenin ve sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
Download SM-A530F_1_20190603150214_rcfn8cgddg_fac.zip, TUN Region - Fan club Sfirmware.com hızlı yazılım linki alternatif olarak eklerseniz sevinirim

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 sürümünde sorunsuz imei repair yapılan yazılımını ve root dosyasını paylaşacağım.

Öncelikle aşağıdaki yazılımı yükleyin ve root yapın. Root dosyası ektedir.

Konuyu beğenin ve sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]
tsk..................

Geri
Üst Alt