Çözüldü Samsung Galaxy A8 + SM-A730F IMEI Repair Sorunu

Abi bana geldiyine bu halde idi cok güman ki repair yapmaq istemişler EFS uçurmuşlar. Buna conbinasiyon getmiyor hata veriyor versiyon u3 den u4 kimi kaldirdim android 9 yazilimin yüledim yine ayni cok ilginc bi durum. bende boyle hal j400f de olmuşdu diger j400f octopusla efs backup yapdim .aefs formatinda hatali olana yazdim ondan sonra imeiler yerine geldi. buna octopus .aefs formatinda bulamyorum bulub yazib yoklamam lazim
TWRP yükleyip custom rom dene bir. Bende de aynı cihazdan vardı o şekilde düzelttim. Bu model ne hikmetse combinasyon ile açılmıyor. Çok ilginç bir cihaz.

Abi bana geldiyine bu halde idi cok güman ki repair yapmaq istemişler EFS uçurmuşlar. Buna conbinasiyon getmiyor hata veriyor versiyon u3 den u4 kimi kaldirdim android 9 yazilimin yüledim yine ayni cok ilginc bi durum. bende boyle hal j400f de olmuşdu diger j400f octopusla efs backup yapdim .aefs formatinda hatali olana yazdim ondan sonra imeiler yerine geldi. buna octopus .aefs formatinda bulamyorum bulub yazib yoklamam lazim
Modem yada root denedinizmi

TWRP yükleyip custom rom dene bir. Bende de aynı cihazdan vardı o şekilde düzelttim. Bu model ne hikmetse combinasyon ile açılmıyor. Çok ilginç bir cihaz.
abi ben buldugum custom rom ile hic biri alinmadi yine ayni hata sizin yazdiginiz custom surumu rica ederim bana atardiniz onu yoklayim abi elimde onan a730f surumu u4

mrb sorununuz tam ıafede etsenız yardımcı oluruz

elmar584

1 rootexplorer yukle
2 EFS ac ve icnde her sheyi sil 'FactoryApp' ve 'prov_data' bashqa her sheyi sil
3 restart
cobination romda duzeldir 50/50
ugurlar

mrb sorununuz tam ıafede etsenız yardımcı oluruz
abi se
elmar584

1 rootexplorer yukle
2 EFS ac ve icnde her sheyi sil 'FactoryApp' ve 'prov_data' bashqa her sheyi sil
3 restart
cobination romda duzeldir 50/50
ugurlar
Qardaş combination yukləyəndə müxtəlif errorlar verir məsələn system, recovery qısacasi combination getmir. yenidən sürüm yazırsan telefon açılmır logo yazılır qalır məcburən twrp wipe root sonra açılır yenə həmin ifadə. Siz deyən rootexploer variantı edirəm olduğu kim restat heç bir dəyişiklik yoxur. Ağıla gələn gəlməyən bütün variyantları yoxlamışam alınmır nəsə, bir variyant qalıb o da ki, salamat telefonu root edib octopusla
.aefs formatında ondan EFS oxuyub buna yazmaq onu da tapa bilmirəm

Merhaba Arkadaslar Samsung A730F U4 telefon formatlqndiktan sonra imei silinmis simdi imei ekrana cikarmak isterken imei is not supported shows yaziyor kac tane CP Modem idirip yazdim ise yaramadi surumu U3 du U4 yaptim yine deyisen bi sey yox U5 yukseltmek istemiyorum sonra Prenormal sorunu cikmasin diye su andadan Rmm de zaten rootluyamiyorum yardimci ola bilicek varmi Elimdede Samsung ucun Her turlu box program var z3x -octoplus-chimera ve eft dongle..
ustam u6 oluyormu

Güncelleme bekleyeceğiz mecbur

Hocam,A8 plus u6 imei change varmi?

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Geri
Üst Alt